Mě se to právě líbilo a Šteindler tomu dodal to správné kouzlo. Jasně, grafika byla nahouby, ale když se od toho člověk dokázal oprostit a ponořit se do hry, tak to za to rozhodně stálo.

A i když je grafika celkem hnusná, pořád se mi to hraje líp, než většina pixel artů...
@Richmond (09.05.2019 18:54): Ja to hral s EN dabingem a myslim, ze jsem jsem to vzdal hned v druhe mistnosti. To byla opravdu nestastna zalezitost, protoze scenar podle vseho nebyl vubec spatnej, ale graficky je to jedna z nejhorsich her vsech dob, nic horsiho si nedovedu vybavit.

Vim, ze Simona daboval Steindler, coz bylo na druhou stranu prijemny rozhodnuti, odjakziva to byl muj oblibenec.

@Han22 (17.04.2019 22:06): Tyjo PoP 3D jsem radsi ani nezkousel, stacilo mi videt gameplay na YT a ten prisernej fantasmagorickej design urovni s balony a zebriky, vpravde Persie jako kdyz vysije a nic horsiho jsem snad nevidel.
@90210 (17.04.2019 18:36): Ty legenďácký hry jsou zatím naprostá paráda (kromě Xanth ale ten byl taky slušnej). Hlavně graficky a u Death Gate + Mission Critical i příběhově úplně jiná liga. Blackstone Chronicles jsem zkoušel před pár lety naprosto marně spustit, to je to prokletý období konce 90. let kdy na některý hry (Prince of Persia 3D, King´s Quest 8) nepomůže svěcená voda. Ale určitě to zkusím znovu :)
@Fingon (19.03.2017 09:01): No vidis, lidi taky furt za vsim ve starych hrach vidi bugy. Nedavno jsem se dival na retrogames.cz, kde P.Dobrovski zkousel hrat Prince of Persia 2, loadnul pozici a prince v ni nemel mec, tak to oznacil za bug, ale prince o mec predtim prisel v souboji s kostrou na moste. Bugy ve starych hrach holt vypadaly trochu jinak, viz.chozeni postavicky po nebi a ztrojeni obrazovky.:)
@90210 (19.03.2017 00:32): to jsem udelal skoro hned, podle letsplaye jsou oba predmety viditelne okamzite po vstupu do mistnosti. Zkouknul jsem dvacet predchozich minut a vse jsem udelal vicemene stejne. Jedine, co me jeste napadlo, ze jsem treba zvolil nespravny kus kovu z tech ctyr, co jsem sebral, ale tak to uz by byla pekna svinarna.

EDIT: uz jsem na to prisel, problem byl v rozvodu elektriny pro dopravnik... v budoucnosti, ve druhe mistnosti, spodni packa nedrzela, cimz nesel proud do dopravniku. Hodil jsem na packu civku a to byl ten problem. V jednom navodu jsem nasel, ze kdyz proud po prvnim nahozeni nejede, tak se mam vratit a spustit to znovu. To konecne fungovalo.
Tak jsem asi narazil na bug. Jsem v oblasti "Elsewhere", na obrazovce je videt piedestal a zamcene dvere. Popis mistnosti rika, ze na piedestalu stoji pohar a vpravo od dveri se vznasi klic. Bohuzel nevidim ani pohar, ani klic, ani se na piedestalu nezobrazi zadny aktivni bod krome "elsewhere". Nikde nemuzu najit reseni problemu ani zadny save. Zkousel jsem hru restartovat i nacist drivejsi pozici, zatim nic nepomohlo. Nevi nekdo?
nevite nekdo kde se to da sehnat? vzhledem k tomu, ze spolecnost byla zrusena kvuli kometrcnim duvodum novym majitelem, tak na "autorska" prava opravdu nehledim.
Skvělá adventura, klasické sci-fi inspirované 2001. Jen ten konec byl podobně jako u The Dig slabší.