@Jumas (komentář): Princip hry jsem pochopil po přečtení dvoustránky v jednom starším čísle Levelu, kde byly Miny v rámci retro.
od té doby hraji vcelku pravidelně, jeden z nejlepších log. rychlíků.
Já jsem pro předchozí cover. Je to i ikona té hry. Kdežto tohle je pouze nic moc screen ze hry s napsaným názvem.
Hledání min má konečně multiplayer!
Minefield

Ale je to blbůstka. Naprosto bez přemýšlení klikat zběsileji než ve Farmville. Za hodinu jsem byl 41. (Kdo mne překoná?)
Otázkou je, jestli je nudnější nudnost přednášek nebo nudnost "hledání min". Uznávám, že se tím dá zabít nějaký ten čas, obzvlášť, když je nudnější ta první nuda. Pokud ale srovnám s hrou "Poznámkový blok", vítěz je jasný. S "Poznámkovým blokem" se toho dá udělat mnohem více, i práce s ním ubývá rychlejš a ano, taky se při něm dá poslouchat. Proč tu vlastně není "Poznámkový blok"?
Akhera: Na tohle se mi osvědčili staří dobří HoM&M3, ale zřejmě to nesplňuje tu druhou podmínku, protože si nepamatuju nic. :)
Já nevím co ti lidi proti minám maj. Vždyť je to skvělá hra na hraní během přednášek - dost zábavná, aby vynahradila nudnost přednášek, ale zároveň se při ní ještě dá poslouchat, protože nevyžaduje tolik přemýšlení :)
MCZ: Já jsem neřekl, že není logická. I když je pravda, že sám nad ní osobně ani trochu neuvažuji. Je to z části o náhodě, z části o logice a z části o ničem. A sám uznej, že hra, která má tak odfláklý intro i outro si nezalouží ani těch 60% :-)
Škoda jen těch hluchých míst, kdy nelze s jistotou říci, jak pokračovat dále (pozice mini není jednoznačná).