Suzano, ty liško proradná :D!
Tak si poslechněte pravdivý příběh: Z legrace jsem jí sebral před nosem několik kostek písku co si ukopla a ona mě hned ZABILA "z legrace" diamantovou sekerou. A když jsem se vrátil s mečem, tak se zbaběle odhlásila... pffff:P

Bodkin: nekradu!
Nate: žádný vypínání, jinak se nedá dostat k hráčům mimo "civilizaci"
Nikdy jsi neviděl vysokoškoláka psát "odborný" text dlouho po půlnoci? To ti pak přijdou normální i daleko větší zvěrstva.
Jen takový dotaz. Od kdy se velikost krychle udává plošnou mírou metr čtvereční? "Základem všeho jsou krychle o velikosti jednoho metru čtverečního..." Jinak Minecraft neznám, jen mě to zaujalo, když tu je kolem té hry takový humbuk a hned v popisu takováhle prasečina :-D
Když už jsme u těch somálců: kde jsou vlastně jejich pirátské lodě? :)
Musa krade?! O_O Doufám že ne od těch chudých somálců! Už tak jim tam někdo koupil kus děcka a zbytek nechal ležet!
NateLogan: tak to chápu

Ale já fakt nemám možnost jak si hru koupit, leda se s někým domluvit ale s kým???
ToasRy: Povolení warez klientů přilákalo během 24 hodin hned tři blbce s jediným cílem - všechno zničit.

Suzana: Kdo má prosim tě takové krvežíznivé choutky? Montík? :)
uf jeste ze jsem nemela nocni staveni

a prosim vypnout funkci /tp jelikož mě každý chce zabíjet! A vubec nevim proc!!!§§
Sry za menší výpadek a rollback. Ve 4 ráno nešla elektrika a minecraftí savy pád systému nepřežijí. Obnovena záloha z 2. hodiny ranní.
Ugra: Právě stavím somálský hilton. Nejjemnější štěrkové postele. Asi budu muset nějak postavit tu teleportační bránu, aby se tam konečně rozjela ekonomika. :)
Takový aquapark stále ještě nikdo nepostavil... Nebo by někdo mohl udělat repliku Nurburgringu ;). A pořádný RollerCaster by taky nebyl k zahození.
ugra: hohó, to se tedy pleteš chlapče a nechtěj mě přesvědčit, že máš tak omezenou představivost a tvořivost... cca 20+ staveb a už je všechno postavený? kdepak! takže krumpáč do ruky a mazej:)!
Bodkin: Somálská vesnička říkáš? To zní zajímavě, možná se na ní skočim kouknout :)
Ugra - Nepostavíš ani nic lepšího než je somálská hliněná vesnička? :-D Nasadil jsem nejnižší laťku v minecraftu ever. :) Jinak to ani nešlo.
musa: Bo na ten server nechodím, ti závisláci tam postavili už úplně všechno a já bych neměl motivaci tam stavět, protože cokoliv bych postavil by bylo horší než to co tam už je a pak bych byl ještě víc nasranej že jsem na tom zabil tolik času a přitom by to stálo za starou bačkoru.

Stačí odpověd? :)
Děsivé jak se okruh majnkraftích závisláků pomalu ale jistě rozšiřuje :)
Už mě z toho bolí hlava.

Ale somálská vesnička + dětská ohrada + manufaktury stojí. :)
ale ty tmavý kostky, na kterých panák stojí jsou hezký. dej je i k nám na server:)
musa - To bohužel nijak nejde. Tady najdeš dostupné materiály, respektive ty tučně zvýrazněné jsou nedostupné. Kdybys chtěl nějaký normálně nezískatelný, tak řekni.
nate: můžeš nějak zapnout multicolored cloth? čím dál víc mi chybí barvičky... takhle.
Tak jsem si tam postavila most. Ještě není úplně hotový, ale myslím, že ho jen tak nepřehlédnete :) Území na jeho druhé straně si rezervuju
kde je místo? no skoro všude - ačkoli se to nezdá (já se úspěšně zpočátku ztrácel/ztrácím), z celého ostrova je zastavěná pidičást. takže zaber plac a go go go:)
Tak už jsem ten server navštívila a musím říct dvě věci. Zaprvé: všichni jste megalomani nehorázných rozměrů, kteří neví co s časem, obzvlášť ten, kdo stavěl to metro. Zadruhé: Kde je nějaké volné místo, abych si mohla začít stavět? :)
Pitomej Minecraft. Jako by nestačilo, že mi polovinu dne zabírá World of Tanks, teď mi druhou polovinu zabírá Minecraft! A to jsem ještě nenavštívila ten váš server :)
Not possible. DropBox je natolik blbuvzdorný, že fakt netuším, kde by mohla být chyba. Stažení funguje? Má to cca 23 MB.
Dunemaster: Jsou to jména accountů, takže leda přes autora hry, pokud to vůbec půjde.