Po dohrání samostatné MM5 a pak hned MM 10 se cítím opět uhranut a příjemně pohlcen MM světem a tak mi to nedalo a rozhodl jsem se přeci jen znovu dojet MM4 spojenou tentokráte s MM5 do World of Xeen. Prostě si tu Darkside po měsíci zopáknu znovu s tím, že projedu i čtverku a tím pozamykané lokace, které mi kdysi ve čtverce nebyly přístupny. Clouds část mám tedy již dojetou a vrhnu se znovu do Darkside. Z celého toho maratónu mám skvělý pocit, že nejoblíbenější díly série budu mít proklepnuty do posledního detailu, samostatně a pa ki spojeně. Gameplay je sice stejný, ale trochu se liší postupy a je hodně těžké na rovinu říci, jestli je lepší WoX jako celek nebo zahrát každý díl zvlášť, protože obě varianty mají něco do sebe. Ve WoX se moc nebojím o prachy a o expy. Když je někde těžší lokace, jdu nasbírat expy do jednodušších lokací v Darkside, vím už vlastně kde, o to je to snažší. Clouds jsou bohaté na prachy, na gemy a je tam respawn, v Aréně můžete sbírat expy do alelůja. V Darkside respawn není a je třečba složitě přijít na perpetum mobile na prachy, smaostatná Darkside bez Clouds je tedy více o přemýšlení kam jít, kde zaco utratit atd. Spojením s Clouds tato starost odpadá. Clouds samostatný je o parník jednodušší než samostatný Darkside. Zatímco v Clouds nasbíráte 20 levelů za celou hru, v Darkside jste nuceni 20 levelů nasbírat během první cca třetiny hry, jinak si neškrtnete. Končíte pak někde na lvl 70. Takže jsem zvědav, na kolikátém levelu skončim v Darkside s postavami, které prošly Clouds. Na závěr, jestli to máte někdo jako já a řadíte MM4 a MM5 k nej v sérii, opravdu si užijte oba díly nejprve samostatně, nejprve MM4, pak MM5 a pak si hry rozjeďte znovu spojené dohromady. Překvapivě necítím omrzení z procházení již zn¨ámých lokací znovu, to se mi stane opravdu u málokteré hry.