Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Metroid Prime 3: Corruption

95
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.08.2007 Wii
29.01.2015 WiiU
Vývojáři:
Retro Studios, Nintendo (sekundární)
Samus Aran je společně se skupinou dalších nájemných lovců vyslána vyčistit síť organických superpočítačů zvaných Aurora Unit od viru bránícím ji v chodu, ale jsou přepadeni vesmírnými piráty vedenými klonem Dark Samus, která ostatní lovce unese a Samus infikuje látkou Phazon. Galaktická federace její oblek vybaví zařízením zvaným Phazon Enhancement Device, které jí dovoluje čerpat ze síly Phazonu a poté je vyslána na planetu Bryyo, aby zjistila, co se stalo s unesenými lovci...

Corruption je zakončením první Metroid Prime trilogie. Hlavní změna v hratelnosti je dána přesunem na konzoli Nintendo Wii a je jí pohybové ovládání. S pomocí Wiimote můžete snadno mířit kamkoliv na obrazovku a s Nunchuckem můžete přitahovat různé objekty k sobě, což se dá využít v boji i mimo něj.

Na rozdíl od minulých dílů se Corruption odehrává na několika planetách, mezi kterými se můžete pohybovat s pomocí Samusiny vesmírné lodi. Nakažení Phazonem dovoluje Samus používat Overdrive mód, který vysává její zdraví výměnou za dočasnou nezranitelnost a vyšší poškození, ale má jen omezené trvání a pokud se limit překročí, dojde ke konci hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.