Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mega Man & Bass

Rockman & Forte

Capcom Co. •  Lay-Up (WSwan)
24.04.1998
28.10.1999
11.03.2003
07.05.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Rok po porážce Dr. Wilyho v osmém díle série čeká na Mega Mana nový nepřítel. Robot zvaný King z Wilyho laboratoře ukradl plány pro konstrukci robotů a jeho plánem není nic jiného, než vyrobit robotickou armádu a následně s ní ovládnout svět. Po Kingových stopách se vydává nejen hrdinný Mega Man, ale i jeho rival Bass, který chce Kinga porazit, aby dokázal, že je nejsilnějším robotem světa...

Mega Man & Bass je spin-off plošinovkové série Mega Man, navazující příběhově a hratelnostně na osmý díl série. Kromě Mega Mana je tentokrát hratelný i jeho protějšek Bass, který na rozdíl od Mega Mana disponuje schopností dvojitého skoku a jeho zbraň dokáže střílet do všech osmi diagonálních směrů. Na obě postavy ale čeká stejných 8 úrovní, kde se postaví osmi novým Robot Masters.

Hra původně vyšla na tehdy už stárnoucí konzoli SNES a cílila spíše na mladší hráče, kteří ještě nepřesedlali na moderní konzole jako PlayStation nebo Nintendo 64. Z tohoto důvodu také původně nevyšla mimo Japonsko a svého globálního vydání dočkala až v podobě portu na handheld Game Boy Advance.

Mega Manův příběh pokračoval v devátém plnohodnotném dílu série, Mega Man 9.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.