@Sasakr (11.02.2020 01:51): Úplně jsem z toho nepochopil, jaký používáš emulátor. U PPSSPP jdou nastavit jen rovné směry, pokud hra nevyhodnocuje kombinaci dvou kolmých rovných jako diagonální pohyb, tak asi nijak. Ledaže by to byl nějaký bug emulátoru, občas někdo řešil něco podobného třeba u Dissidia.

Co se stane, když nastavíš emulaci pravého sticku na skutečný pravý stick místo tlačítek?
@Phoenix (23.01.2020 20:44): Hraju teď na mobilu COD s Xbox ovladačem a nastavil jsem si, aby pravej stick určoval směr míření. Nicméně jde i nějak nastavit, aby i diagonální směry fungovaly? Aby stick směrem doprava dolů byl stisk X + O? Takhle se můžu hýbat jen ve dvou osách a je to krkolomný.
@Fritol (23.01.2020 20:47): Pomíchaly se mi dohromady MoH a MoH: Heroes, pokud by šlo jen o eboot, tak je samozřejmě lepší hrát původní PSX verzi v ePSXe.

@Všivák (23.01.2020 20:49): Nevím o tom, že by nějaká verze PPSSPP podporovala mouselook, ale nějakou dobu už jsem to nesledoval, neb jsem dohrál všechny PSP věci, co jsem dohrát chtěl.
@Všivák (23.01.2020 20:29): Možná jsme se nepochopili :-)

PPSSPP je emulátor PSP na PC. Stáhneš emulátor (poslední verzi, ale lišit by se měly spíše kompatibilitou než zase tolik funkcemi) a hraješ na PC z image s libovolným gamepadem.

Ovládání lze nastavit přímo v PPSSPP, když Ti něco nebude jasné, řekni.
@Všivák (23.01.2020 20:00): Nevím teda jak je to řešené zde, ale Heroes se hralo úplně v pohodě. Hádám, že tyhle emulované hry na PSP moc ovládání neřešily. Se na to vybodni a dej Heroes. Jestli to nehraješ čistě z nostalgie, tak to stejně nemá moc co nabídnout.
Zkouším to na PSP a retardovanější ovládání jsem nezažil. Téhle konzoli opravdu chybí na FPSky ještě jeden dualshock. Možná je to jen o zvyku, ale mám pocit, že mi to láme prsty.