Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mario Party 3

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.05.2001 N64
Vývojáři:
Hudson Soft, CAProduction (sekundární)
Mario Party 3 je již třetí hra série Mario Party a poslední díl na platformu N64. V tomto díle se výběr hratelných postav rozrostl o dva nováčky, o Waluigiho a princeznu Daisy.

Hra nově obsahuje duelové mapy pro dva hráče, kde spolu hráči bojují za použití pomocníčků. Další novinkou je možnost nosit v inventáři tři předměty namísto jednoho. Předměty je možno buďto vyhrát, nebo zakoupit na speciálních políčkách s obchody.

Hra dále obsahuje standardní party mód, kde mohou hrát až 4 hráči na bitevních mapách, nebo si mohou rovnou vybrat dané minihry. Minihry jsou velmi podobné těm, které byly v Mario Party 2, s tím rozdílem, že někdy jsou hráčům před zahájením minihry odebrány peníze a uloženy do banku, o který hráči následně soutěží. Hráč, který vyhraje minihru, bere většinu peněz, druhý potom méně a na posledního se již nedostane.

Novým typem miniher jsou takzvané Game Guy minihry pro jednoho hráče. Pokud hráč stoupne na Game Guy pole, přijde o všechny mince a musí se je pokusit v minihře vyhrát zpět. V případě úspěchu se počet jeho mincí zněkolikanásobí.

Mario Party 3 také obsahuje příběhový mód, ve kterém hráč prochází každou mapu a vyzývá na souboj počítačově řízené soupeře. Cílem je porazit všechny soupeře a získat známky z Millenium Star. Po získání všech 7 známek je hráč vyzván k finálovému souboji s Millenium Star.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.