Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mario Party 2

09.01.2000
24.12.2010
22.12.2016
85
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Mario Party 2 je pokračování hry Mario Party, kterou stejně jako předchozí díl vyvinul tým Hudson Soft. Opět si můžete vybrat jednu ze 6 postav: Mario, Luigi, Yoshi, Princess Peach, Wario, nebo Donkey Kong. Nově jsou postavičky oblečeny v kostýmech souvisejících s mapou, na které zrovna hrajete. Jako v prvním díle, cílem hry je získat co nejvíce peněz a hvězdiček, které poté můžete použít k nákupu a odemykání nových miniher a světů.

Oproti prvnímu dílu přibylo 5 nových map, z nichž každá má své specifické téma a obsahuje speciální předměty a políčka vztahující se právě k danému tématu, jako například budovy, ve kterých si můžete za mince kupovat power-upy. Co se týče miniher, těch je v tomto díle 65 a jsou tu jak některé staré známé z prvního dílu, tak spousty nových. Minihry, ovládané rychlým otáčením páčky dokola, byly ze hry vypuštěny, jelikož při jejich hraní docházelo k různým zraněním, což nakonec bylo i součástí soudního sporu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.