Magicka: The Stars Are Left

30.11.2011

rozšíření

Druhé větší rozšíření pro akční adventuru Magicka, ve kterém tentokrát vývojáři z Arrowhead Game Studios parodují Lovecraftův Mýtus Cthulhu.

Najdete v něm další dobrodružství o několika úrovních s novými nepřáteli, dvěma bossy, dvě challenge mapy, nové mágovské róby a předměty a nová kouzla.

Hra samozřejmě opět obsahuje možnosti si ji projít až ve čtyřech hráčích.

Mno tak hrali sme to dva a porazeni posledniho bosse po 2 hodinach marneho snazeni nechame na zitra
nejvetsi nepritel bylo nase vybaveni. kreteni sme si dali ty novy habity a hlavne hole. takze pri leceni kdyz se clovek v zapalu uklikl to seslalo nejaky miny ktery nas do par sekund zabily :-D
genialni. zejtra to dame bez techdle kravin a bude to v klidku

The Stars Are Left mě jako DLC docela překvapilo. Jednak proto, že paroduje Cthulhu a jednak proto, že se kvalitou úrovní vyrovná původní hře. Vylepšuje grafiku a přidává několik úrovní, tentokrát s mnohem nižší obtížností. V závěru ovšem stejně dokáže hráče pořádně naštvat agresivním bossákem. Pro dva je jeho porážka pořádnou výzvou a upřímně, sám bych ho sundávat nechtěl. Škoda jen, že celé dobrodružství o třech kapitolách skončí za 3-4 hodinky, ačkoli se to dá od DLC čekat. Koupil jsem ho za necelé kilo, což byla celkem férová cena.

Pro: nové dobrodružství, mírně vylepšená grafika a vše, co bylo dobré na původní hře

Proti: bugy, uvítal bych delší herní dobu