Tak co za české hry by v nejbližší době měli vyjít? Napadá mě jen jedna.
Novinka na GT: "V úterý večer vyjde demo jedné české hry, více informací smí být zveřejněno až odpoledne."

Že by... ?
Kubulus: Mylim, že už se o dalších změnách ani nedozvíš...
No já si pamatuju na rozhovor, ve kterém se někdo dušoval, jak Mafia 2 bude zaznamenávat hráčova větší i menší rozhodnutí a podle nich pak vybere ten nejlepší konec. Že je tohle to nejlepší způsob jak zvýšit u hry znovuhratelnost. Je pěkné, že teď chvilku před jejím vyjetím na to kompletně překopali názor. Tomuhle se totiž říká v podstatě lživá reklama :)

Jinak mi to taky nijak zvlášť nevadí, jen mě to pobavilo. Jsem zvědav co všechno se ještě změní.
Postupem hrou se za barem schromažďují všechna možná auta, a po čase už nebude místo na další, takže pak z tohohle seznamu budeš nucenej některý vyhodit. To můžeš udělat kdykoliv, ale osobně jsem to dělal vždycky, až to bylo nutný. Co se tvýho problému týče, napadá mě jediná reakce: 0_o...pokud přeinstalace nepomůže, asi bych se obrátil na nějaký pořádný tech forum.
Tohle mě vážně se*e. Všechny auta zmizí! Nic nejde. Akorát na Ralphovi (opravář) je jakýsi prázdný seznam (odstranit vozidlo, či co). To je co přesně?
Zkus si dát poslední save z předposlední mise a dvůr si přivez co nejvíce BOLTů a do jednoho se potom musíš dostat. Jinak je, pokud vím, jedno jestli zajdeš pro zbraně a pak pro auto, nebo naopak.
To jsou věci po dvou deci :-) Do toho modrého by se mělo dát dostat, i přesto, že ho ještě krást neumíš (zkus spolujezdcovi dveře :-)). Jinak je orpavdu divné, že tě Ralph naučí krást auto a potom to píše chybu. Osobně jsem hrál taky verzi z KK a všechno běželo naprosto v pořádku.
3x jsem kvůli tomu dělal misi znova. Je to i poslední verze 1.2 (kolekce klasiky) takže v patchi chyba nebude. Čekám až mě to naučí ale pak stejně nic. A do toho modrého auta pro jistotu nejde nasednout=/
Say: Ty jo, takový problémy jsem teda ani tak po 10 dohráních neměl. Zkus to načíst znovu, počkej než se ti tam napíše něco jako "Naučil ses ukrást nové auto", pak to zkus. Jinak do toho modrýho auta by mělo jít normálně nastoupit, zkus to z druhé strany, do aut můžeš lozit i přes spolujezdce.
Asi bug. Po misi s molotovov párty a ukradení auta z Molieryho garáže mám za úkol vybrat jakési poplatky, vzít si zbraň a odjet autem, jenže... Mechanik mě naučí jeho kradení, na konec však do něj nemůžu nastoupit, furt opakuje ,,Hm, tenhle typ ještě nezvládnu". Bez auta jít nemůžu a to modré stojí úplně u stěny, takže do něj nenastoupím. Co s tím?
Já přestoupil rychlost, tak sem se chtěl ukázat cajtům=D
zkrátka akční klávesou, kterou je vždycky třeba stisknout dvakrát, páč nejdřív je vždycky třeba vypnout motor. :D Ale jo, myslím že v druhé misi vystoupit ani nejde, a i kdyby šlo, neměl bys to mít za potřebí.
A je to mise, ve který vystoupit můžeš? Nejsem si tím jist, ale v některý mise jsou imho čistě řidičský a vystoupit ani nemůžeš.
Co třeba stejný tlačítko, jakým jsi nastoupil? Pokud se nepletu, je to RMB.
Nějaké tipy na kvalitní a prověřené módy? Nechci žádné fun, jen něco, co hru rozšíří a nějak vychytá (třeba něco jako OOO u Oblivionu).

EDIT: Sice Django Reinhardt hrál až po roce 1934, ale jeho písničky tam jsou naprosto luxusní! Zčátek mi připomíná trochu Road to Perdition.
Nate: Pokud to bereš takhle, tak se ani nedivím. Ona sama čeština už je takový nezvyk, jak všude slyšíš po světě angl. a naším jazykem mluví jen 10 milionů lidí :-)

Ale je pravda, že ke gangstarské tematice sedí více angl., ale já už si u jedničky zvykl na cze, takže tak trochu působí i ta nostalgie.
Rozhodně nepůjde o legální demo. Ale spíš jde o fake, pač krádeže dem (nespolehlivý zaměstnanec, krádež na nějaké prezentaci, Valve-like krádež :D) se dneska už skoro nevidí...
Hele teď jsem něco četl, že je někde Mafia 2 demo, to je asi fake, ne?
Mě se v jedničce také o mnoho více líbil anglický dabing. Jednak je profesionálnější (více zkušeností s dabingem jako takovým, nejspíš taky více peněz) a také ke gangsterské tématice se čeština podle mě nehodí (čeština se obecně nehodí ke spoustě věcem, nejméně pak k vojenské komunikaci ve vysílačkách, mě vůbec nesedí k veškerému fantasy...), ani herní, ani filmové.

Plus, jak podotýká Paul, v USA se mluví anglicky (až na výjimky). :-)
O DOST lepší? No nevím.... ale ve dvojce se mi ten angl. celkem sedí.
Jestli je česká nebo mimozemská je pro mne irelevantní, relevantní pro mne je, že se odehrává v Americe, kde se pokud vím, mluví anglicky, takže immersion/atmosféra je pro mne mnohem vyšší s angličtinou. Nemluvě o tom, že do anglického dabingu určitě šel větší budget, takže si ho určitě mnohem víc vymazlili.

No a pak je tu moje osobní zkušenost s jedničkou, kde byl EN dabing taky o dost lepší než (stále kvalitní) český.
Paul: jdi někam :-/ je to česká hra (skoro), tak jen ať se tam mluví česky...
No není to vůbec špatný, ale trochu mě nesedí hlas Homera :-), prostě už jeho hlas mám spojený.
Grafika v nejnovějším traileru z E3 je prý z nějaký straší verze enginu, pokud chceme vidět výslednou podobu, je ve vývojářském deníku 2.
Memphis: jistě :) jako amatéři jsme začínali bez nich, dnes by nám to přišlo příliš jednoduché a krátké :)
Jistě že se Mafia 2 vyvíjela v Brně. Vývojáři se taky pro nic za nic nejmenujou 2K Czech.
A v tom traileru mi teda spíš připadá skvělá atmosféra a né grafika (tak asi nebude revoluční, ale snad s co nejmíň chybami). A když se člověk podívá na vývojářský deníček, tak zjistí, že na tom pracujou češi.
Mafie dohrána na jeden zátah... doporučuji :) (pokud máte na práci něco lepšího, pochopím to :-D )
njn ani Skodovka a spostu prodanych "pokladu" vcetne Mafie....
uz to davno neni "ceska" hra.....a duch te hry je taky v pr****
Tim myslis co? Samozrejme, ze kdyz uz je ted hra nejakej ten patek hotova, tak se testuje i jinde. Primarni vyvoj byl ale vzdycky v Brne. A to za ucasti vic cechu nez si myslis :)