no dobře no:). Pro mě to jen znělo jako, že jsou to jiní lidi..., ale ono je to jedno asi....:)
pěkný komentář akorát Illusion Softworks a 2K Czech jsou stejné vývojářské studio, akorát se přejmenovali a stali se součástí 2K.
@TeriiTerii (12.05.2012 22:56): Ale prdlajs. Já se spíš pořád šťoural ve střevech hry, než abych to pořádně hrál (když je člověk na přednášce se samotnými tvůrci, tak má i motivaci=D). A střílení mě moc nebere ;) Já s spíš kochal grafikou a nasával atmosféru, protože ta se jim povedla. Hlavně ta zimní.
Say: jo!! Já měla taky zrovna auto pro dva a nemohli nastoupit všichni tři.. To bylo po tom, jak se domlouvali v parku a šli vyzvednout drogy, viď? Tak to jsem šla ukrást větší auto a šlo to.. Nic se mi neseklo..
Say: no jo, to jsou ti muži činu, jdou to tam vystřílet a nic jiného je nezajímá :-D Já jak hraju adventury, tak si asi víc všímám..
No většinou mezi hromadou časopisu se tam objeví "seber časopis" a ukáže se ti nahá ženská :-)) Je jich tam dost, já jich nasbírala zatím asi 8.. :-)) Lepší by byli samozřejmě chlapi :-D.. Ale jednou se tam sprchujou ve vězení, takže při záběru na Vita jsem zmáčkla "print screen" :-DD Né dělám si legraci. No ale eště jsou tam ty zatykače-má jich být dokonce přes 100! Ale já našla a to eště náhodně, jen jeden.. :-))
@TeriiTerii (12.05.2012 22:41): Docela málo, víc jak 10 hodin to rozhodně nebylo. Časopisy? O žádných nevím...

Mě spíš naštval bug, kdy v nějaké 11 misi mi ten tlusťoch odmítl nastoupit do auta. Byli jsme tři a sedadla jen 2, jenže do jiného auta se mnou nikdo nešel=/ Pomohlo by jedině rozehrání nové hry. A pak me ještě iritoval ten implementovaný FXAA. Tenkrát jsem nevěděl, jak se toho zbavit, dneska už by to šlo pryč raz dva.
Kostik: néé! To vůbec jsi mě neurazil! :-)) Já si dělala legraci :-))
Say: Myslíš ten balíček ke hře? K tomu jsem se eště nedostala.. Doufám, že to bude dobrá příloha.. :-) A to jsi hrál jak dlouho? Jestli se můžu zeptat?
Jo našli jste všechny ty zatykače a časopisy ukryté ve hře? Já jsem jich našla jen pár.. A pouze jeden zatykač :-D
Say: Jen 14 misí? :-/
Isair, Walome, j.calling.2bad: Díky za odpověď! 10-12 hod..? Tak to jste dobří, já to hraju dohromady cca 16 hod. a eště nejsem u konce.. :-)) Nicméně stejně mi to přijde velmi rychlé.. Navíc ten Vito je taková bezvýrazná osobnost.. Angelo se mi asi líbil charakterově víc-bylo to napínavější.. Víc jsem se s ním ztotožnila. Škoda že to nemělo takovouto grafiku jako v Mafii 2!
FG a Kostik Fakt? Já tu opravdu nehraju na city.. :-D Každopádně se můžete zkusit registrovat jako holka, pokud myslíte, že to pomůže :-))
hehe, když se někdo na něco zeptá, tak je rád, že se dočká odpovědi, jak se na něco zeptá ženská, hned má 4 odpovědi do 10ti minut :)
@TeriiTerii (12.05.2012 18:45): Steam mi ukazuje 15,4 hodiny, nicméně jsem to kolikrát nechal běžet v mé nepřítomnosti + se tam počítá čas strávený v menu, načítáním atp., čili čistý herní čas bude výrazně kratší... zase tak dlouhé to opravdu nebylo.
Ahojky, předevčírem jsem začala hrát tuto Mafii dvojku a jsem zatím spokojená. Jak dlouho vám trvalo jí dohrát? Kolik hodin přibližně? Připadá mi, že se to už bohužel chýlí ke konci.. :-(( Připadá mi, že je o něco kratší a snadnější než jednička.. Vím že jde nastavovat obtížnost.. Ale stejně se tam děje vše nějak moc rychle.. :-(
Kdo máte Mafii 2 na Steamu, muzete pls zkusit jestli bezi v pohode v offline modu?
@PetrTp (09.03.2012 16:20): Joo, taky jsem si u Deus Ex myslel, že jsem jedinej na světě, komu se něco povedlo - ale tehdá nebyl internet, abych si ověřil, že ne :)

(resp. byl, ale né k dispozici běžným smrtelníkům)
Když si pomalu každý druhý stěžuje že má Mafia II špatný konec tak jsem si udělal vlastní a zabil jsem i Mr. Wonga i Leo Galante protože Joe Barbaro byl nejlepším přítelem Vita Scaletta a nevzaly do party protože nebyl součástí dohody .
autor 16 kapitoly = http://www.youtube.com/watch?v=AWv8oV8fcf4
Já teda u her odjakživa tíhnu víc k titulkům, ale pro mě Mafie bez českého dabingu není ono, druhý díl nevyjímaje.