@Chuck (16.09.2021 22:13): Jasně, tam jsem párkrát umřel. Ale našel jsem vcelku jednoduchou taktiku. Vezmeš pušku K98 a prostě je všechny tři odstřelíš. Dva jsou v prvním poschodí, ale je jim vidět hlava a u třetího se stačí dobře krýt. Chvíli mi trvalo, než jsem přišel na to, že nemusím až k nim, ale pak to šlo celkem dobře.
@Jumas (komentář): Jen taková malá otázka. Pamatuješ si misi "Velká čínská zábava", kde musíš zlikvidovat 3 čínské kapitány? Pro mě zdaleka nejtěžší mise, na kterou jsem dodnes, kdy se k těmto DLC občas vracím, neznám spolehlivou taktiku.
@Jumas (komentář): Já ti povím, proč s tím přišli. Vlastně je to docela prosté – využít to, co měli hotové.

Turning point - DLC
● All features working
● City ready for use for quests
● Classical level design process:
● Concept - story and gameplay
● Paper level design
● Playable prototype (+iterations)
● Production and finalizing
hele kdy se to chronologicky odehrává? předpokládám že přeed Vittovým příběhem ale nevím to jistě ani v jakých letech přesně.
@Chuck: Já už za plnou cenu taky pár let před Mafií 2 nekupoval, před tím to byly tak Gothic I, Mafia 1, Operace Flashpoint, ty si troufnu ale tvrdit, že za to ještě stály. Dnes už na to ale nemám ani stroj, převážně hraju na notesu, co má poloviční výkon oproti domácímu stolnímu počítači starému přes 5 let, takže si převážně nakupuji starší hry ve slevách na Steamu. Ani krabičky už moc nevedu, už tak jich mám plnou polici a když si vše musím nechávat posílat v balících, protože se nikde po cestě k obchodu s hrami nedostanu, tak se to taky prodražuje. Jinak za poslední půl rok už vedu všechen SW pouze legální, když pominu Total Commander s klíčem z univerzity. =)
@KRoman47 (30.12.2011 23:50): Tak to Ti věřím, za tyhle peníze to zas tak velká paráda není. Já se teda nakupovat za plnou cenu v době vydání pořád zdráhám. Jedinou světlou výjimkou je předobjednávka Sniper Elite 2, ale za 290 Kč, no neber to, když se mi jednička tak zamlouvala.
Hlavně jsem za to dal 1200Kč v den vydání že, a není tam ani volná jízda nic, pak vydají za 8€ nebo kolik takový blbý braky. Nejlepší je, že západní část mapy během hlavního příběhu nebyla absolutně využitá. Jediný důvod zahrát si ty DLC bylo pořádně si prohlédnout město, když to v základní hře pomalu ani nejde. No alespoň těch pár misí v Joeho dobrodružství se dalo, ale zbytek zase hrůzostrašné mise, co tam ani neměly co dělat. První a na dlouho poslední placené DLC, co jsem si koupil, tohle vykuchávání a rozprodávání her po částech nemíním podporovat, rozhodně ne v této podobě.
Ani 75% sleva na Steamu mě nedonutila si to koupit, ty 2€ bych dal maximálně za oba Jimmy, za víc to určitě nestojí. Ale Joeho dobrodružství už za tu cenu jde, byť to tam mělo být už za těch 1100Kč při vydání.
Asi tak, navíc to vykrádá dvě mise ze základní hry, jednu snad úplně beze změny a v jedný si ušetřili animaci a poslali tě po schodech. Úvodní video též o ničem, to na konci lepší. Jediný malý bonus je jedno speciální auto z pěstního turnaje. Jinak samý otravný mise beze smyslu, všude se pod nohy pletoucí policije a občas absurdní obtížnost cíle mise (hlavně díky té policii).
Má to alespoň jednu originální misi nebo je to ještě horší než vendetta? (ta má alespoň poslední). Nevím jestli se chcu na vánoce nasrat, takže to asi nechám někdy do budoucna...