@Chuck (23.03.2012 17:52): Jo bez větších problémů, leč na potřetí. První .50 Calibrem do hlavy, další Uzi taktéž do hlavy a třetí hlavně se nezdržovat pohůnky a vykropit jej na ulici taktéž Uzinou, ta se jeví ve hře jako nejlepší zbraň.
Kupodivu, bavilo, leč krátké a možná právě proto. Na nějakou drsnější pasáž jsem nenarazil, určitě plus je dobře vybraná hudba a občas podařený vizuál, jinak je to hnusárna. Ze začátku mě hra odrazovala, ale od páté kapitoly jsem se i "těšil" až se zase kousek pohnu dál. Dokonce to ani jedenkrát nespadlo :-)
@Chuck (22.03.2012 00:10): Šak jsem říkal, že jsem teprve na začátku :-) Tam je fantastická hudba, trochu mně to připomnělo toto, zvláštní pocit při masakru na hřbitově.... a odtud mě to chytlo. Jinak jsem v dvanácté, druhá zastávka ve Vietnamu. Trochu matou ty flashbacky, ale jinak fajné. Ty jsi říkal, že jsou tam obtížnější pasáže, mohl bys napsat zda už byly nebo teprve budou?
Je to až s podivem, ale začíná to chytat lepší nadprůměr, po misi na hřbitově a rozhodně na tom rockovém koncertu.
@Chuck (20.03.2012 15:39): Podívej se na zadní stranu obalu, kde by mělo být zelené logo Seven M. Mimochodem, již tři roky zkrachovalý český distributor. A toho MadeMana mám odsud, i s tím CZ/EU obalem. Pakliže ale ve hře opravdu StarForce je, instalovat jej teda asi nikdy nebudu, což jsem v době koupě vůbec netušil.
@PavelU (20.03.2012 15:18): Tak zrovna moje originálka SF má, ale třeba je víc verzí, jako např. FlatOut 2 apod.

@ViRus (20.03.2012 15:22): Mě to teda docela bavilo, i když tam jsou skoky v obtížnosti, ale o to lepší jsem měl lepší pocit, když se zadařilo. ;-) Ale rozhodně se nejedná o nic zázračného, v tom s Tebou naprosto souhlasím. Určitě se najdou mnohem lepší akční oddychovky, např. Counter Terrorist Special Forces: Fire for Effect, ale třeba na to chce mít ocelovější nervy. A ty já jaksi občas nevedu. :-)
@Chuck (20.03.2012 14:53): No právě, že nehledám, ale nedávno jsem hrál Infernal a ten byl prozatím ve všem lepší a také to byla "jen" střílečka, odychovka a v pozadí nějaký příběh. A to je hra jen o cca 4 měsíce mladší. Více jak 50 to nevidím, spíš ještě míň, uvidím dále, zatím si neodvažuji hodnotit jsem přece jenom na začátku :-)
V tomhle seznamu StarForce her Made Man chybí. Takže nevím, zda SF hra opravdu obsahuje. Jinak jsem ty gamesky se zmíněnou ochranou spočítal a mám jich asi dvacet, z nichž jsem ve verzi bez SF sehnal asi jen šest nebo deset her. Made Mana mám ve verzi od SeVeN M.
Tedy řeknu vám, není to nic moc, takový klasický průměr a souhlas s tím dabingem moc jim rozumět nejde, renderované filmečky jsou až je to divné hnusnější než ingame, jako střílečka no, ale jsem teprve ve 4 chaptru a nejlepší byl Vietnam.

S tím padáním nepoužívá náhodou originálka StarForce ochranu, možná by to mohlo být tím, já aplikoval crack. Jinak widescreen bych bral také i alespoň eng titulky.
Jde u této hry nějak nastavit widescreen? Na netu jsem nic nenašel :/

Chuck: Sice to je reakce na hodně starý příspěvek, ale musím se taky ozvat :) Crysis mi rovněž restartoval počítač a po čisté instalaci Win7 (z WinXP) to přestalo. Zajímalo by mě, jaký to mělo důvod.
Buď to je grafikou nebo windowsem, řekl bych. Možná i jinou částí hardwaru, ale to fakt nevím.
Teď si vzpomínám, že něco velmi podobného se mi stalo u Crysise v době, kdy jsem vyměnil procesor a HDD. Nakonec to vyřešil nový Windows, kterou jsem po obměně těchto součástí stejně měl v plánu udělat.
PRIVATE MARTIN: no, napadají mě jen ty klasický věci jako třeba ovladače na grafiku apod. , nebo zkus pálenou verzi, ta třeba půjde :D
Sakra, tak som si kúpil originálku, bez problémov som ju nainštaloval, spustil, zozačiatku všetko v pohode. Akurát sa náhle, bez varovania, z ničoho nič reštartoval počítač. A toto mi robí furt (nie na tom istom mieste, ale zhruba po tej istej dobe hrania - cca 2 minúty). Ak niekto viete čo za tým môže byť, tak prosím poraďte, ja už som zúfalý.
Pivo: Na Dead To Rights jsem měl také spadeno, jen nevím, jestli jít do jedničky nebo dvojky, ale zřejmě asi postupně, problémem je chybějící demo u obou dílů, nebo o něm aspoň nevím. Zdá se, že budu muset začít vybírat hry mj. podle toho, zda se dá "rychloukládat", popř. si začít víc věřit a naučit se líp hrát, aniž by mi ta F5 chyběla.
Je to dost paynovský, máš tam bulet time a je to ze třetí osoby, to stačí :D
No nevím, přirovnávat tohle k Payneovi je skoro jako přirovnávat Driv3ra k jakémukoliv GTA (teda alespoń podle mě).

Dead to Rights je super, akorát jsem to nedohrál, jelikož jeden úkol v pozdější fázi hry jsem zaboha nemohl udělat.
Že bych si to taky zkusil? Max Payne je pro mě fajn střílečka,tak tohle bych rád zkusil. Ještě jsem myslím kdysi četl o Dead to rights nebo tak nějak, ale nejsem si jistý. To by též mohlo být v klidu.

EIDT: Jo je to Dead to rights. Možná bys to chucku taky mohl zkusit.
Už mám stažené demo, je to pěkně těžká řežba, rychloukládání F5 nebo něco podobného evidentně chybí, takže pro mě docela problém. Ovšem z hlediska grafiky a akce to na můj vkus nemá chybu!
Četl jsem tvůj komentář k max paynovi a tak myslím že tě to docela bavit bude. Čeština asi není nebo jsem ju nenašel. Hru u nás vydalo city interactive, tak ti tam někdy češtinu mají, takže pokud to budeš kupovat tak je šance že koupíš přímo CZ verzi (pokud existuje)
Popkec: Hra se mému vkusu jeví velmi zajímavě, je to z pohledu 3. osoby a podle videa je to pěkná střílečka. Dá se stáhnout čeština? Zatím jsem na ni nekoukal.