Madagascar: Escape 2 Africa

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Toys for Bob •  Aspyr Media (PC) •  Idol Minds (PS2)
04.11.2008
25.11.2008

Madagascar 2 je dětská skákačka vydaná společně se slavným animovaným filmem. Hra obsahuje animace vytvořené speciálně pro hru a všechny hlavní postavy z filmu. Celá hra je složena z desítek miniher různé náplně (od akčnějších až po ty, které jsou založeny na jednoduché logice) rozdělených do 13 kapitol, což zaručuje solidní herní dobu.

Hra je u nás distribuována v češtině a je určena spíše mladším hráčům. Multiplayer lze hrát na jednom PC a to např. pomocí klávesnice a gamepadu.

@FildasCZ (10.10.2013 23:15): Pokud si dobře pamatuji, ovládání postav v pohodě, spíš se střídaly různé akční klávesy při některých pasážích. Proto u mě relativně nízké hodnocení, jinak to bylo fajn a se synkem jsme se vyblbli.
Gamepad mi pořád nejde do ruky...

Vcelku srandovní akce/adventura převážně pro mladší publikum. Obsahuje CZ dabing, hezkou grafiku, nízkou HW náročnost, multiplayer, vcelku zajímavý příběh a možnost hrát za spoutu charakterů z filmu. Jako největší mínus beru "bug" v zhruba 50% hry, kvůli kterému je na klávesnici nemožné hrát dál. Za to hře strhuju 5%

Herní doba: 5 hodin (do 50%)

Pro: Grafika, dabing, občas vtipné

Proti: Bug v 50%, lehká obtížnost (což se ale dá pochopit) , špatné menu