LYNE

logická > logický rychlík *
17.03.2014 PC
LYNE, původně vydaná na platformách Android a iOS, vytvořená jediným člověkem, Thomasem Bowkerem, je jednoduchá logická hra ve stylu spoj všechny útvary stejné barvy. Mezi sousedními geometrickými objekty (umístěnými v pomyslné 2D mřížce) můžete vést úsečku, nicméně jednotlivé úsečky se nesmí křížit. Takto postupně pospojujete všechny stejnobarevné objekty jednou souvislou křivkou. Kromě klasických barevných útvarů tu jsou i bezbarvé šestiúhelníky, kterými musí projít dva a více čar libovolných barev.

Úrovní je v základu zhruba 650 a jsou rozděleny do setů po 25. Navíc hra každý den generuje nové. Za jejich dokončení dostáváte body v podobě trojúhelníků podle toho, jak jsou obtížné. Také se vám postupně odemykají nové barevné palety, které mění vzhled pozadí. Zvuky ve hře jsou jednoduché, relaxační.

Splněno 88 levelů s tím, že jsem přešel na systém "One level a day keeps doctor away". Tak mi to asi vydrží pěkně dlouho a bude to stále…