Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LYNE

67
9 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.03.2014 PC
Vývojáři:
Thomas Bowker
Oficiální stránky:
http://www.lynegame.com/
LYNE, původně vydaná na platformách Android a iOS, vytvořená jediným člověkem, Thomasem Bowkerem, je jednoduchá logická hra ve stylu spoj všechny útvary stejné barvy. Mezi sousedními geometrickými objekty (umístěnými v pomyslné 2D mřížce) můžete vést úsečku, nicméně jednotlivé úsečky se nesmí křížit. Takto postupně pospojujete všechny stejnobarevné objekty jednou souvislou křivkou. Kromě klasických barevných útvarů tu jsou i bezbarvé šestiúhelníky, kterými musí projít dva a více čar libovolných barev.

Úrovní je v základu zhruba 650 a jsou rozděleny do setů po 25. Navíc hra každý den generuje nové. Za jejich dokončení dostáváte body v podobě trojúhelníků podle toho, jak jsou obtížné. Také se vám postupně odemykají nové barevné palety, které mění vzhled pozadí. Zvuky ve hře jsou jednoduché, relaxační.


Poslední diskuzní příspěvek

Splněno 88 levelů s tím, že jsem přešel na systém "One level a day keeps doctor away". Tak mi to asi vydrží pěkně dlouho a bude to stále…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.