@90210 (14.04.2019 09:53): Doom 3 má ode mě 100%, tady se teda těžce neshodneme. Já jsem kromě adventur fanda ještě právě 3D akcí a RPG (ale na ty není čas). A Doom 3 je podle mě špička.
@90210 (13.04.2019 12:30): Jo koukal jsem na tu SNES verzi na youtube, jak říkáš vypadá to mnohem líp. Ona ta ruční kreslená grafika tolik nestárne, akorát jde s roky do háje rozlišení. Naopak ty rendery řekněme z let 97-98 jsou většinou prostě hnus. To je ostatně i LoL1 vs. LoL 2. Jednička nádherná grafika i po letech, dvojka když jsem to zapnul tak jsem myslel že se mi někdo vyblil na monitor. Trojka se nedala hrát, měl jsem to koupený na GOG jako balíček, ale po nějaké hodince dvou jsem to vzdal.
Score se s tím nepáralo, ale většinou se trefili a nebáli se napálit nízké hodnocení i hře ze známé série. Například LoL3 nebo Descent 3.
@Han22 (13.04.2019 12:22): BTW kdyz zminujes NES, tak se podivej jak Lost Vikings 2 vypadaji na SNES, je to prakticky to samy jako jednicka, ten renderovanej hnus je na PC.

LOL3 jsem nehral, nejak jsem mel podle recenze ve Score pocit. ze to nema cenu, i kdyz ji IMHO Andrew psal podle obrazku.
@90210 (13.04.2019 09:23): Popravdě nebýt návodů na youtube tak bych to nedal. Jako jsem si fakt přišel, že je mi zas 17 a na NES piluju jednotlivá kola Battletoads nazpaměť, abych to dohrál :) Za tu dobu jsem mohl projet několik adventur. Jinak Lands of Lore 2 šla hodně dolů, ale donutila mě vydržet a dohrát ji. Lands of Lore 3 jsem vzdal po pár hodinách to fakt nešlo.
@Zx Atari 500 (19.02.2017 22:02): No, mel jsem zato, ze tam byla nejaka delsi reakcni doba a do ty doby se vesele piratilo o sto sest. Ja jsem to ale popravde moc nevyuzival, hral jsem uz tehdy spis hry, ktery vysly jako cover u Score, tj. Quest for Glory a Jagged Alliance, pripadne RPGcka na dlouho typu Baldurs Gate, ktery jsem mel pujceny jako origos. Nebyl jsem ten typ hrace, kterej si musi neustale vypalovat novy a novy hry a mel toho desitky. Jenom obcas neco.:0)

No a konkretne Lost Vikings 2 vysli prave o neco driv, pred tou vypalovaci manii a nebyla to uz moc dobra hra. Ve Score, coz bylo hlavni herni medium, v podstate prosumela.
@Zx Atari 500 (19.02.2017 22:30): Tak mě bylo už kolem 20, žádný instrukce jsem od nikoho nedostal, ale sám jsem se se svým chabým intelektem dopracoval k identickým odpovědím. Neměli to s náma lehký, kluci policajtský ;-)
@90210 (18.02.2017 19:59): Ten obal je fakt humus. Když ho vidím, tak by se to spíš mělo jmenovat Lost niggaz.

Jinak jsem netušil, že jsem měl před lety takovou kliku a první CD ROM byl u nás doma v roce 94, nebo 95. Koupení prvních dvou placek během jednoho dne se nedá zapomenout (Doom 2 a NBA Live 95).
@Shoggot (18.02.2017 16:55): Asi si zamiena obecne rozsirenie CD-ROM vs Napalovacka.

Prve PC s CD-ROM som nazivo videl v roku 1993 a fical tam Rebel Assault, bola to DX2-66.
V roku 1995 uz sa zacali pomaly objavovat CD-ROM-ky v domacnostiach a v rokoch 1997-98 uz to bol prakticky standard.

Naopak napalovacky boli luxus este v roku 2001.
Ked som po vojne nastupil do prvej prace v roku 1999 tak tam bola externa CD napalovacka pripajana cez SCSI radic, 2-rychlostna a uz na tom som si pocas pracovnej doby privyrabal napalovanim paradoxne nie hernych ale cisto hudobnych CD.
Doma som mal napalovacku az niekedy v 2002.
No tak standardni prumerna domacnost v roce 98 pomalu ani nemela pocitac.:0) Jasne ze kdo si koupil novy komp v roce 96 a vys, tak CD-Romku mel, ale ja a spousta lidi kolem me mela stary masiny z druhy ruky. Ja jsem dostal komp s cd-romkou na prelomu roku 98 a 99, schvalne jsem se dival, tehdy jsem dostal i net, coz tehdy moc lidi nemelo. Da se to urcit presne, protoze jsem od toho momentu zacal kupovat Score s CD.:0)

Jinak ty vypalovacky svyho casu zivily fakt hodne lidi, normalne se to i inzerovalo v anonci.:0)
@Crash (18.02.2017 16:49): Taky si pamatuju, že jsme ji už měli, v roce 98 stoprocentně už. Taky mám pocit, že to v té době byl už standard. V nějakých temných koutech republiky to tak ale třeba tehdy nebylo.
@90210 (18.02.2017 15:58): No možná v domácnostech, kde se ještě neupgradovalo, ale kdo měl v roce 97 na kolejích počítač měl i CD ROMku (až na opravdu úplné výjimky), i do starších počítačů si je lidi dokupovali. Vím to dost přesně, protože svoje PC jsem si kupoval v létě 1998 a to už byl CD-ROM standard. S vypalovačkama to bylo horší, tu měl málokdo, a ti co jí měli si úspěšně přivydělávali pálením všeho. Já si jí pořizoval až asi v roce 2000.
@aDOSt (komentář): Ja jsem odehral par levelu v PC verzi a jak rikas, audiovizual byl natolik otresnej, ze jsem toho brzo nechal. Staci se podivat jen na ten obal a uz se mi navaluje. Navic mi to pripadlo trochu prekombinovany, nove schopnosti, kyber vylepseni a tak. Snad jedine to Olafovo prdeni je gut.

Nehral to nikdo, protoze to uz nebylo na diskety a CD-ROMku tehdy nikdo nemel, stejnej pripad jako Kyrandie 3, viz. muj komentar.:0)
Projel jsem první 2 levely a grafika vážně nic moc, taková tmavá a nepřehledná.