Ono srovnávat hudbu z Lost Eden a Atlantis není možná tak úplně šťastné. Lost Eden je oproti Atlantis úplně taneční záležitost :-) Ale skvělý soundtrack to bezesporu je, akočliv ze sólových počinů Stephana Picqa mi přijde ještě lepší Duna - Spice Opera (ale samozřejmě hudba nesmí být ta PC midi verze, ale CD verze.)
@90210 (18.11.2012 22:23): Osobně bych byl mnohem raději, kdyby Lost Eden nebyla počítačová hra, ale animovaný film. To, co mě na téhle hře fascinuje, je do značné míry příběh zakotvený do velmi zajímavě vytvořeného světa (byť i příběh je zkratkovitý a měl by být košatější). Z hlediska interaktivity (tedy právě jako >hra<) je na tom Lost Eden naopak dost špatně. Jinak ale za úvod v citadele Mo bych těch 70%-80% dal.
4Artan - Ta udoli jsou repetivni, ale me to zase tolik nevadilo a uvodni song je vybornej. IMHO to neni spatna hra, v testu casu myslim obstala mnohem lip, nez rada jinych, ve svy dobe cenenejsich adventur, a to prave kvuli svy jednoduchosti a pristupnosti.
Lost Eden zkazily naprosto otravné repetitivní puzzly. Začátek v citadele Mo je přitom na slušné úrovni a je velká škoda, že stejný není i zbytek hry. Kdyby každé údolí mělo nějaký svůj hlubší individuální příběh s komplexnějšími hádankami (což se vysloveně nabízí) a nebyl to jen matrix poloprázdných obrazovek s jablíčky, houbičkami a hnízdečky, mohla to být pecka (už vzhledem k závěru). Promarněná příležitost.