Ze série Larry mám dohraných 1, 2, 3, 5, 6 a vlastně nechápu, co kdy mohlo koho vést si jediný z těch dílů koupit (já teda koupil taky, ale v nějaké akční ceně celou sérii na GoGu, nebylo to litr za krabici:-) . Za jediný solidní díl se dá snad považovat s přivřením očí jen pětka.
@Richmond (30.05.2023 18:53): Ono je to krásně vidět na dost rozdílných hodnoceních zde. Hodně lidí to "lechtivé" téma asi moc nezaujalo, ale nějaká část hráčů bude mít dobré vzpomínky. Už mám dohrané oba remaky a teď hraju Softporn Adventure. Postupně dopíšu komentáře, zajímalo mě to porovnání, ale ani jedna není žádný zázrak.
@jvempire (komentář): Sepsal jsi naprost přesně mé pocity z hraní prvního dílu, který jsem ani raději nedohrál (a ani nehodnotil). Mám tak vlastně dohranou jen šestku, ale pokud si dobře pamatuju, ani to mě nějak extra nevzalo.
@ugraugra (24.12.2013 16:28): Protože dvě ženský za večer se dají považovat za úspěch pouze v případě jde-li o dvojčata. Jinak to ani nestojí za řeč. Larryho navíc jedna okradla, takže je to prostě břídil!

Jinak já (Larry) jsem tady měl tři. A když budu počítat i gumovou pannu, tak dokonce čtyři!
Proč se o Larrym píše jako o "neúspěšném svůdníkovi" když jen v tomhle dílu přefikl za jeden večer dvě ženský? :)

Jinak je to fakt kraťoučká hra, asi nejkratší Sierrovka co jsem hrál. Ten vtípek s telefonickým průzkumem byl super :)

btw jak se přeskakuje ten kvíz na začátku? Alt+Q nic nedělá, někde píšou Alt+X, ale to mi vypíná hru...