Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Legends of Runeterra

30.04.2020
82
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Legends of Runeterra je sběratelská karetní hra využívající fantasy svět ze hry League of Legends. Hráč nastupuje do duelů s vlastním balíčkem karet a v tahovém systému vykládá karty za přidělenou manu. Herní plocha obsahuje lavičku až pro šest vašich jednotek, které po vyložení posíláte do útoku a obrany. Cílem duelů je dostat soupeřův nexus z dvaceti životů na nulu. Karty se dělí do šesti frakcí: Demacia, Noxus, Freljord, Piltover & Zaun, Ionia a Shadow Isles, z nichž každá nabízí vlastní herní styl a strategické výhody. V jednom balíčku můžete kombinovat až dvě libovolné frakce, přičemž nejvyšší důraz je kladen na hrdiny – silné jednotky, co po splnění unikátní podmínky sílí a obrací hru ve váš prospěch.


Poslední diskuzní příspěvek

Aktuálně byl do Runeterry přidán první náznak singleplayeru (když nepočítám Leona/Diana event), na to jakou stupiditou se pyšní umělá inteligence, mě kombení překvapivě baví. Takový ten deckbuilder mód, kdy musíte vyhrát 9 duelů a mezitím si stavíte balík z náhodných karet a vylepšení. Jeden run je hoďka dvě.

Nejdřív zábavná ochutnávka koopu a teď toto, líbí se mi, kam s těmi módy směřujou.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.