Milý deníčku, s LoR to jde poslední dobou z kopce, nejdřív hru rozbili, že si většina českých hráčů musí přenastavit časomíru ve Windows na anglické měření, aby si mohli vůbec zahrát (wtf?) a teď komunitou dlouho očekávaný balance patch nic nebalancuje. Zpětně oceňuju Icefroga, který to taky uměl s Dotou přehnat, ale aspoň se točila meta.

A abych našel aspoň něco pozitivního, aktuálně po víkendech probíhá druhé EU Masters, 16 trojčlenných týmů i s českou účastí. Slováci se zase nekvalifikovali.
Aktuálně byl do Runeterry přidán první náznak singleplayeru (když nepočítám Leona/Diana event), na to jakou stupiditou se pyšní umělá inteligence, mě kombení překvapivě baví. Takový ten deckbuilder mód, kdy musíte vyhrát 9 duelů a mezitím si stavíte balík z náhodných karet a vylepšení. Jeden run je hoďka dvě.

Nejdřív zábavná ochutnávka koopu a teď toto, líbí se mi, kam s těmi módy směřujou.
Díky za update profilu, v nejbližších dnech jsem se na to chystal. A je normální, že se tam furt zobrazuje nehotová verze? Ve formuláři vypadá vše ok.

Jinak dodám, s přechodem do 1.0 verze přibude další frakce , už jich bude teda 7 (někde jsem četl, že jich má být celkem 11). Hádám, že zas chvíli bude trvat než se do hry vrátí balanc. Jinak beta byla super a fakt mě to chytlo, pokud máte rádi jednodušší karetní hříčky na občasné hraní, doporučuju.