@Hrdlodus (18.09.2020 00:15): Dovolil bych si zde ocitovat část ze svého komentáře: "Je jasné, že když se jedná o film s natočenými scénami, pasáže jednotlivých variant se častokrát různě potkávají či vrací do předem nalajnovaných kolejí. Přesto je variabilita překvapivě vysoká, ve hře se nachází 180 možných variant rozhodnutí a 7 různých konců."
Mrknul jsem na gameplay a trpí to stejným neduhem jako všechny tzv. interaktivní filmy (teda - hodnoceno po jediném zhlédnutém rozhodnutí). Hráčova rozhodnutí nemají žádný smysl, scénář je pevně daný. Telltale's Walking Dead to jediný umí.
Docela zábavnej interaktivní filmek, ale je fakt škoda že je nutný to dát od začátku (o triku s vypnutím před titulky jsem se dověděl až po dohrání zde..) pokud chci vidět jiný varianty. Kdyby to alespoň šlo přetáčet. Jinak jsem tedy měl asi ten nejhorší konec, parr rozbil misku :)
@Drolin (29.05.2019 13:46): Však to hral iba dvakrát. Prvý a neveľmi úspešný priechod mi trval okolo 50 minút, potom som už išiel cielene na ten dobrý, ktorý bol dlhší a dostatočne odlišný. :)
@Tulareanus (29.05.2019 12:53): "Stačí vypnúť pred záverečnými titulkami" nijak nevylučuje to, co som napísal, pretože o tom jednako nemusíš vedieť a jednako to nie je oficiálna cesta. V niektorých hrách sa ti po dohraní sprístupnia jednotlivé kapitoly, ktoré si môžeš spustiť samostatne, tuto je to úplne inak, takže neviem o čom sa ma snažíš presvedčiť. :) Áno, tiež som už pri niektorých hrách s autoukladaním využil návrat do menu a následné vrátenie predošlej voľby, kým sa neprepíše save, ale ten rozdiel musíš vidieť i sám.
@M.a.t.t. (29.05.2019 09:16): S tými koncami to nie je pravda, nedávno som tú hru prešiel a dal všetky konce a pri niektorých koncoch stačí hru vypnúť pred záverečnými titulkami (stačí do hl. menu) a znova spustiť, načíta sa posledný autosave a ešte je tam možnosť nejakej jednej voľby. Navyše hra má reálne asi 3 konce a 4 zvyšné sú len kozmetické zmeny.
@Pluto (29.05.2019 03:36): Nie je prvý, kto to tu hodnotí takto, aj jeden z mojich kamarátov to videl v kine. No je pravda, že samotné hodnotenie to trochu skresľuje, pretože v hernej verzii je to trochu odlišné. Jednako absentujú spomínané technické problémy, ktoré narúšajú zážitok, plus, ako je uvedené aj v popise, pre zhliadnutie ďalších koncov je nutné rozohrať hru úplne od začiatku.
@sten (komentář): Nevím, jestli by toto hodnocení mělo být započítané mezi PC. Ale jinak rozhodně zajímavý komentář, ani jsem nevěděl, že je u Late Shift něco podobného nabízené, a to jsem s tvůrci strávil na Gamescomu celkem dost času.
Velmi zábavné! Takto dobré FMV už jsem dlouho nehrál, dokonce i zábavný příběh. Plus lepší jak většina akčních filmů co se dělají v posledních letech.

Takže řadím někde mezi Tender Loving Care a Point of View.