Kona

Ve finále spíše zklamání. Navíc mi z inventáře zmizeli věci na dokončení skútru, takže jsem to musel rozehrávat podruhé. Jen tedy nechápu ten popisek - bude tedy ten příběh nějak pokračovat? Nebo co to znamená "nevyjde to po epizodách, ale vyjdou 4 samostatné hry"?
@Red (06.04.2017 20:24): Proto mě tohle poměrně rychle přestalo bavit. První půlhodina je super, je to zajímavé.

Pak se tam ale objevili nějací duchové a zmrzlí lidé a okamžitě mě to přestalo bavit. Byl to takový ten "Ach ták." moment, následovaný otrávenými pár hodinami a pak exit a uninstall.
@Red (06.04.2017 20:24): přesně. Tento problém mám taky. Ono totiž není těžké tvářit se mysteriózně a záhadně, ale málokdo umí to mysteriózno uspokojivě vysvětlit a prodat.
Přijde mi že jde o všeobecné pravidlo mysteriozních her a filmů - jakmile se zlo zhmotní dochází ke zklamání. Aspoň u mě.
@pajmič (21.03.2017 17:32): já se zmiňoval jen o "survival prvcích", né o "čistém survivalu ve sněhu" :-) pořád je to především adventura a samotné přežívání není hlavním prvkem hratelnosti. určitě tomu dej šanci, je to svým způsobem unikátní gamesa...
@Garret (20.03.2017 18:38): Omluv otázku prostého neznaboha, ale z tvého komentáře mi tato hra připadá jako kopírka The long dark. Je to opravdu čistě survival ve sněhu? Pokud ano, tak to asi nebude hra pro mě.