tak jsem rozehrál armored princess hned po dohrání Legendy, protože jsem na to byl natěšenej. Rozehrál jsem za mága na normální obtížnost, protože mě celkem lákala z z různých videí možnost zakouzlit si i několikrát za kolo a hrát to přes magii(magie mi v Legendu ve hře za bojovníka přisluhovala jen nějakými těmi buffy a dračími šípy pro kostlivce). Tak jsem projel první ostrov, pozabíjel něco na tom pirátskym, jednu jednotku na tom kamennym barbarskym a nějak nevim, co mam dělat dál. Všechno kolem čeho jedu je buďto deadly nebo, undefeatable. všechny úkoly co mam plnit jdou právě přes tyhle jednotky a nepřátelská hera. Jediný útočný kouzla co mam je fireball,fire arrow a poison skull,který sice nedávaj malou dmg, ale proti desítkám jednotek se to ztrácí. Rage cap na 10, many 47 a leadership okolo 700(zoufalost). Nevim jak přeprogramovali příjem rage v boji, ale přijde mi to celkem zoufalství( za útok 3 jednotek jsem nedostal ani jeden bod a za fireball kterym jsem něco málo udělal jsem dostal jeden), takže fakt netušim, jak mam porážet stacky obsahující elite nebo dokonce champion jednotky prakticky hned za první zatáčkou od objevení v Teaně. Ta obtížnost je uplně jinde než v Legendě, spontánost je pryč.
@Eru (12.01.2013 12:35): Takze ak tomu spravne rozumiem, Crossw je vlastne upgradnute Ap a tym padom samotne AP je zbytocne spustat?

Lebo som teraz kupoval platinum a mam stiahnute vsetky casti, na ploche 3 ikonky. AP vlastne mozem zrusit, lebo je vsetko v CW?
Narazil jsem na zajimavý souboj u cechu Lovců lidí je mág Přeměněný a ten udělá unikátní kouzlo přeměna a následně má všechny jednotky v počtu mé nejpočetnější jednotky s tím že se přemění na mojí nejsilnější jednotku. Mám 16 ďáblů a 170 Démonologů a on po přeměně věechny jednotky arciďábly okolo 700 ...
To mi příjde jako extrém.
@Eru (12.01.2013 12:35): Ano, pokud někdo ještě Armored Princess (AP) nehrál a má možnost koupit Crossworlds v nějaké akci za pár babek nebo rovnou s AP, tak je to plus. Ale popravdě, ani bez Crossworlds nebude AP nijak zvlášť rozdíná. Je to spíše taková oficiální modifikace hry, než datadisk pro AP.
MartinezZ (komentář): Na druhou stranu, pro ty kteří AP ještě nevlastní by bylo lepší koupit rovnou Crossworlds.
Karasman: Champion of the Arena a Defender of the Crown jsou nové "kampaně" a Orcs on the March je rozšíření původní, ale...

Zrovna jsem dohrál Defender of the Crown a šest "unikátních taktických arén" znamená, že budete bojovat s šesti hrdiny a pak bude konec. Když k tomu přidám i 6 soubojů, kdy jsem vylepšoval artefakty, tak jsem za celou kampaň bojoval 12x. V Armorred Princess bylo bitev cca 300. Tak si můžete udělat obrázek o délce. :-(
Počkat! To teda není nová kampaň a musím znovu rozehrát AP??? Vždyť v popisku nahoře je, že to vylepší AP, pak to pokračuje a plus jedna navíc...
Garion: Naprostý souhlas. Tohle už není ani manganoidní=P

Btw, jestli to dobře chápu, tak tohle DLC rozšíří datadisk Armored Princess v samotných základech, tudíž původní kampaně dostanou nový nádech...?
Taky přemýšlím, že bych AP odložil a hrál až časem s C. Anebo to dohrát teď a pak i s C a porovnat kde je vlastně rozdíl a jak markantní. Hm, toť otázka.
těšil jsem se na kampaň. takhle si můžu tak akorát Armored Princess zahrát znova. Ty dva další mody ani editor mě nezajímají.
A uz jsi to hral? Ono za 15E by ten obsah docela mohl odpovidat, pokud jsou ty herni moznosti slusny. Ja zatim nehral zadne KB, takze nevim, jestli ten popis odpovida 5h nebo 20h hrani.
já jsem zklamaný z toho obsahu. čekal jsem novou kampaň. je to takový defaultní ojeb DLC.