Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Killzone: Shadow Fall - Intercept

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.08.2014 PS4
Vývojáři:
Guerrilla Games
Oficiální stránky:
http://shadowfall.killzone.com/
Na valem rozdělené Vektě probíhá nikým nevyhlášený konflikt nízké intenzity pod chatrnou fasádou mírového soužití mezi nyní bezprostředně sousedícími národy Vekťanů a Helghastů. Další extrasolární válka by na hustě osídlené planetě neměla vítěze, a tak megalomanská tažení obrněných divizí, letek i flotil pod velením epoletovaných sociopatů náleží do minulosti. Průběh utajovaných operací místo toho za okolnostmi dané reality rozhodují elitní družstva škodící v týlu protistrany.

Kooperativní přídavek pro Killzone: Shadow Fall (2013) vám a až třem dalším spoluhráčům přináší mise na čtyřech arénových mapách inspirovaných kampaňovými lokacemi základní hry. Intercept nejvíce připomíná směsku horde a tower defense módu. Čelíte zesilujícím vlnám nepřátel, při plnění cílů mise, které spočívají v obsazení a obraně trianglu signálních stanovišť Helghastů za účelem zachycení jejich zpravodajských informací. Budete Assault, Marksman, Tactician nebo Medic?

Zvolit Assault znamená stát se infanteristou, jež si může občas pomoci dronem, Marksman představuje miny kladoucího odstřelovače a coby Tactician podpoříte svůj team automatickými střílnami či štíty. Medik je zároveň provianťák trousící na potkání bedny munice a tím se výčet tříd v Intelligence Squad Alpha uzavírá. Podobně jako v případě Killzone: Mercenary (2013) vás hra odměňuje za bojovou činnost, ale také penalizuje každé úmrtí skrze skóre a herní měnu v jednom.

Na rozdíl od výše zmíněného Mercenary musíte se získanými body živí dorazit na vytyčené místo, aby se v plném rozsahu započítaly. Čím déle hromadíte skóre, tím více hrozí, že zemřete dříve, než na místo dorazíte a přičte se jen zlomek získaných bodů, čímž se téměř naplní úsloví „Kdo chce moc, nemá nic.“ Za skóre kupujete fuel rods - zasunutí petrusitové tyče do PC výchozího bunkru umožňuje přivolat dělostřeleckou podporu, objednávat jetpacky, rotačáky a střílny.

Dvojice přídavných co-op map zdarma vyšla 4. listopadu 2014.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.