Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Killing Time


Diskuze

< >
@leebigh (06.09.2015 01:05): No tak mě už to bylo jasné z toho videa, kde sice píšou re-mastered, ale ukázku pustili schválně v malém okně, aby nebylo poznat, že je to šméčko :-)
https://www.youtube.com/watch?v=ZYfjq-pFs6w

Takhle omezeně funguje myš i mě. Čili nefunguje, takže ji nepoužívám.Ve hře je rozhlížení nahoru/dolů stejně potřeba pouze párkrát, když chceš odněkud někam vyskákat. Jinak v pohodě stačí klávesnice, škoda že nejde gamepad.
@GodOfTheSick (01.09.2015 17:09): Takže reportuji zkušenosti po instalaci Zoom verze. Naplno hrát zatím nebudu.
Bohužel se mi nepodařilo pořídit screenshoty (Bandicam, Smart Pixel).

1. Vizuálně by to ušlo, rozlišení se ale nedá nastavit. Jen ty videa jsou opravdu kostičkovaná, potvrzuji Tvé dojmy. Intro by ještě ušlo, ale in game videosekvence (mimochodem zajímavý nápad se spouštěním digitalizovaných videí přímo ve hře) nejsou pěkná. Dá se trochu couvnout , což ale vedlo většinou ke zmizení videa.
2. Dá se nakonfigurovat ovládání kláves a myš přímo ve hře funguje, i když s jistými omezeními. Myš nastavit nelze, i když v menu je položka pro ni vyhrazená, ale nefunguje. Nejde se dívat směrem nahoru a dolů myší, což suplují klávesy, ale myslím z prvního levelu, že to nebude moc potřeba - pohled tedy funguje jenom do stran.
Namapoval jsem si WSAD ovládání, ale při současném strafování nešlo myší pohybovat.

Ale hratelné to je docela dobře i přes popsaná omezení.