Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Karlův příběh: O den poté

11
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.03.2004 PC
Vývojáři:
Karlův příběh: O den poté je přímým pokračováním adventury Karlův příběh, kdy se děj posune o jeden den vpřed. Karel si poté, co najde v kufříku balík peněz, usmyslí, že si ho ponechá, ale o den poté mu někdo zavolá a nalezenou hotovost chce zpět. Karel tedy nelení a začne hledat způsob, jak se co nejrychleji dostat z města. Zde nastupujete na scénu vy a s tímto úkolem mu musíte pomoci.

Hra není opět příliš dlouhá a lze ji proto dohrát během pár minut na jeden zátah, přičemž dohrání jistě usnadní několik lokací a postav, které vám budou povědomé z prvního dílu. Ovládání zůstává jednoduché a většinou vám k němu stačí pouze myš.

Pro vytvoření byl znovu použit holandský nástroj Game Maker, hodně podobná je i kreslená grafika, zvuky opět chybí a jediné vylepšení doznal inventář a dialogy.


Poslední diskuzní příspěvek

Funkční link ke stažení pro případné hráče Karlův příběh: O den poté.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 15
Po dohrání prvního dílu s názvem Karlův příběh jsem se dozvěděl, že má tato adventurka pokračování. Hned jsem po něm sáhl. Přestože mě první díl téměř nezaujal, řekl jsem si, že pokračování může být o něco lepší, a nemýlil jsem se. Dialogy jsou o něco rozvětvenější, je obsáhlejší i inventář. Ale jinak se zase nic nezměnilo. Grafika je zase bídná (navíc zde najdete většinu lokací z prvního dílu) a hru projdete za pár minut a vůbec nemusíte přitom myslet. Takže pokud se chcete odreagovat a nechcete myslet, zahrajte si třeba tento "skvost"(ale nejdříve bych doporučoval první díl), který stojí také zato. :D

Pro: "hra měla zřejmě úspěch, takže vzniklo toto pokračování", menší pokrok v tvorbě hry

Proti: zase skoro všechno, od jedničky se hra téměř neliší

+7+7 / 0
  • PC 10
Pokračování Karlova příběhu se nese ve stejném duchu, jako předchozí díl. Bohužel. Stejně stupidní příběh, stejně hloupý hlavní protagonista a stejně ošklivá vizuální stránka.

Naštěstí zůstala i velmi krátká herní doba, takže jsem se netrápil příliš dlouho. Příště musím lépe vybírat, co si zahraji a ne ztrácet čas s těmito příšernostmi.

Pro: krátké

Proti: příběh, Karel, vizuální stránka

+7+7 / 0