Po dohrání prvního dílu s názvem Karlův příběh jsem se dozvěděl, že má tato adventurka pokračování. Hned jsem po něm sáhl. Přestože mě první díl téměř nezaujal, řekl jsem si, že pokračování může být o něco lepší, a nemýlil jsem se. Dialogy jsou o něco rozvětvenější, je obsáhlejší i inventář. Ale jinak se zase nic nezměnilo. Grafika je zase bídná (navíc zde najdete většinu lokací z prvního dílu) a hru projdete za pár minut a vůbec nemusíte přitom myslet. Takže pokud se chcete odreagovat a nechcete myslet, zahrajte si třeba tento "skvost"(ale nejdříve bych doporučoval první díl), který stojí také zato. :D

Pro: "hra měla zřejmě úspěch, takže vzniklo toto pokračování", menší pokrok v tvorbě hry

Proti: zase skoro všechno, od jedničky se hra téměř neliší

Pokračování Karlova příběhu se nese ve stejném duchu, jako předchozí díl. Bohužel. Stejně stupidní příběh, stejně hloupý hlavní protagonista a stejně ošklivá vizuální stránka.

Naštěstí zůstala i velmi krátká herní doba, takže jsem se netrápil příliš dlouho. Příště musím lépe vybírat, co si zahraji a ne ztrácet čas s těmito příšernostmi.

Pro: krátké

Proti: příběh, Karel, vizuální stránka