Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Judge Dredd

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1995 SegaMDSegaGG
červen 1995 SNESGB
1996 PC
Vývojáři:
Probe Entertainment, Interactive Studios (GB verze, SegaGG verze)
I'm the law!! křičel pateticky Dredd, když byl odsouzen za několikanásobnou vraždu, kterou nespáchal. Skrolovací akční hra z pohledu třetí osoby, postavená právě na licenci stejnojmenného snímku se Sylvestrem Stallonem v hlavní roli, začíná právě Dreddovým odsouzením. I dál sleduje děj filmového blockbusteru. Vězeňská loď, transportující odsouzence do nápravného zařízení v Aspenu, je nad pustinou sestřelena lidojedy a havárii přeživší Dredd se tak může vrátit do čtyřsetmilionového Mega-City One, aby očistil své jméno a zjednal spravedlnost. Po Dreddově návratu do řad soudců přijdou na řadu další Dreddova dobrodružství, známá z komiksů od vydavatelství 2000AD. Konkrétně dojde na Dreddovy duely s Temnými soudci.

Judge Dredd hratelností nijak nevybočuje z řady ostatních her téhož žánru. Hra je důkazem toho, že multiplatformní hry podle filmů nejsou zdaleka jevem posledních let. Zatím nejaktuálnějším zpracováním příběhů z Mega-City One zůstává Judge Dredd: Dredd vs Death (2003).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.