Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jim Power in Mutant Planet

89
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1992 AtSTAmigaAmstCPC
Vývojáři:
Digital Concept, Loriciels (sekundární)
Občas se stane, že jsou prezidentské dcery uneseny nepřátelskými mimozemšťany a jejich tatínkové pak vynakládají nemalé úsilí, aby svoje holčičky vytrhli ze spárů nechutných monster. V tomto případě se obětí únosu stává mladá Samantha, a než se její tatík rozkouká, dívka už je držena na planetě mutantů. Jim Power, který je současně prezidentem, vytahuje z rukávu tajnou všeničící zbraň a s ní se vydává proti zlému Vulkorovi za záchranou dcery...

Jim Power je prototypem hrdiny s automatickou zbraní v ruce a tmavými brýlemi na očích. Hráč společně s ním projde pět úrovní, než po závěrečném souboji s Vulkorem obejme svoji malou Samanthu. Jeho cesta vede přes temné lesy, hrozivě vyhlížející město, tmavé jeskyně, sopečný kráter, aby skončila pod mořskou hladinou. Všude jej čekají různí zmutovaní protivníci, pekelní psi, supi či zombie, masožravé rostliny nebo jedovatí pavouci. Jim může použít kromě své hbitosti postupně až osm různých zbraní včetně paprskometu nebo bomb. Některá monstra jsou dokonce nesmrtelná a Jim je navíc ohrožován na mnoha místech odkapávající kyselinou, skrytými propadlišti a jinými smrtícími pastmi.

Jim Power in Mutant Planet je klasickou jump 'n run akční plošinovkou viděnou z bočního pohledu, kterou doplňuje originální soundtrack z dílny Chrise Hülsbecka. Současně je první hrou ze série se stejnojmenným hrdinou v hlavní úloze.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.