Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Tak, Hell pokořen.

Tím pro mě hra končí, mám vše odemčeno - jediné co se děje je, že se pořád zvýšuje obtížnost. Moc mě furt ty stejné levely nebaví. A za ty kačeny pouze nějaké plivátko? Aspoň kdyby to odemklo nějaký secret level...
@Garret (24.08.2020 13:07): Promiň, tady.
https://imgur.com/kwxrAVH

A paradoxně, že se to přehřívá je celkem fuk. V prdeli má totiž plavidlo zaražený Cyberia Frostgun a Autotracker. Takže heating mám konstantně zmraženej. Nepřátelé si ani nestihnou vystřelit, pač je tím zbraňovým arsenálem sundám hned, jak se objeví na obrazovce.

No, asi jsem se radoval předčasně. Na Nightmare jsem to celé projel asi za hodinu. Na Hell už to taková prdel není a nemůžu se dostat ani přes první level.
Něco mi říká, že takto by to fungovat nemělo. Ale dobrý, já se bavím.

Equalizer přidává zbrani % podle nejsilnější zbraně. Mám tam Fireball s 1973 DPS, ten vyhodí Flamethrower na 873 + 1173. Ale když přidám další Equalizer, tak ten si už % bere opět z nejsilnější zbraně, kterou je teď ale již buffnutý Flamethrower. Najednou je to 873 + 3147. Přidal jsem třetí a mám Flamethrower se 6000 DPS.

Většina bossů zemře do pěti sekund.

Jinak - lepší zbraň jak Flamethrower jsem nenašel, stačí Muon Time Ring jako upgrade a je to podle mě nejsilnější zbraň ve hře.
Vcelku sklamal maličký počet levelov, ako to som fakt nečakal. Hraje koncipovaná ako prechádzanie NG+,++,+++, .....+10, čo je maximum za ktorý je achiev/medaila, pričom v + pribúdajú nejaké nové zbrane a gear ale v zásade sú to stále tie isté levely dizajnovo, docela shit nápad.

Ale fajn boli rôzne easter eggy a narážky, napr. v jednom leveli je scenka, kde dole na zemi stoji na kopceku manik s modrym laserovym mecov a z lavy na neho vyskoci manik s cervenym laserovym mecom a on ho rozsekne (Obi Wan vs Skywalker ) a tak podobne.