Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jamestown

Jamestown: Legend of the Lost Colony, Jamestown+

70
14 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
08.06.2011 PC
17.03.2015 PS4
12.12.2019 Switch
Vývojáři:
Final Form Games
Oficiální stránky:
http://finalformgames.com/jamestown/
Jamestown je side-scrollovací "danmaku" shooter odehrávající se v alternativní historii, konkrétně v sedmnáctém století na Marsu. Hráč se ujímá role zneuctěného britského šlechtice, který si chce svými činy ve válce proti jednotkám Španělů a Marťanů a nalezením ztracené kolonie Roanoke vydobýt zpět svoji čest před anglickým králem.

Hra obsahuje 5 příběhových úrovní, dalších přibližně 20 odemykatelných a 4 druhy vzdušných lodí s různými styly střelby. Hráč má možnost hru hrát postupně po úrovních, pokud ale chce postoupit do čtvrté úrovně, musí předchozí úrovně splnit na těžkou obtížnost a pokud chce postoupit do poslední páté úrovně, musí je splnit na legendární obtížnost (hra obsahuje obtížnosti: normal, difficult, legendary, devine a odemykatelnou judgement). Dále hra obsahuje mód Gauntlet, ve kterém je možno hrát arkádovým stylem = všechny úrovně na jeden zátah.

Hra je určena pro jednoho až čtyři hráče v kooperaci na jednom PC (je možno hru ovládat klávesnicí, myší nebo gamepadem).

Na PlayStation 4 a později i na Nintendo Switch a PC hra vyšla ve verzi Jamestown+, obsahující dvě nové úrovně odehrávající se na měsících Marsu, Phobosu a Deimosu, několik nových lodí a mnoho drobných grafických a technických vylepšení.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.