Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jamestown

Jamestown: Legend of the Lost Colony, Jamestown+

08.06.2011
17.03.2015
12.12.2019
kompatibilní
70
15 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jamestown je side-scrollovací "danmaku" shooter odehrávající se v alternativní historii, konkrétně v sedmnáctém století na Marsu. Hráč se ujímá role zneuctěného britského šlechtice, který si chce svými činy ve válce proti jednotkám Španělů a Marťanů a nalezením ztracené kolonie Roanoke vydobýt zpět svoji čest před anglickým králem.

Hra obsahuje 5 příběhových úrovní, dalších přibližně 20 odemykatelných a 4 druhy vzdušných lodí s různými styly střelby. Hráč má možnost hru hrát postupně po úrovních, pokud ale chce postoupit do čtvrté úrovně, musí předchozí úrovně splnit na těžkou obtížnost a pokud chce postoupit do poslední páté úrovně, musí je splnit na legendární obtížnost (hra obsahuje obtížnosti: normal, difficult, legendary, devine a odemykatelnou judgement). Dále hra obsahuje mód Gauntlet, ve kterém je možno hrát arkádovým stylem = všechny úrovně na jeden zátah.

Hra je určena pro jednoho až čtyři hráče v kooperaci na jednom PC (je možno hru ovládat klávesnicí, myší nebo gamepadem).

Na PlayStation 4 a později i na Nintendo Switch a PC hra vyšla ve verzi Jamestown+, obsahující dvě nové úrovně odehrávající se na měsících Marsu, Phobosu a Deimosu, několik nových lodí a mnoho drobných grafických a technických vylepšení.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.