Je super vidět, že Iron Storm úplně nezapadl. :) Mimochodem, vcelku fajn komentář, Všiváku.
Hraju na normal. Právě jsem sejmul ty dva tanky ve městě. Přijde mi to docela tuhý.
@Marty McFly (04.09.2012 19:48): Takový bug se mi nestal, ale to nic neznamená (může být způsobený novým HW, OS, ovladači a milionem jiných věcí). Díval jsem se, jestli nemám nějaké staré savy, abych vyzkoušel rychle to konkrétní místo, ale bohužel všechno buď začátek hry nebo konec hry. V budoucnu jsem si chtěl Iron Storm zahrát znovu, ale teď se k němu asi nedostanu, abych jej procházel od začátku.

Žádný noclip cheat pokud vím neexistuje, poslední verze patche navíc deaktivuje všechny cheaty, které na hru existují.

Zkusil bych na Tvém místě napsat na GoG community, i když hru nemáš z GoGu, tak se určitě někdo ozve.
@Bodkin (04.09.2012 23:13): Přesně tak, že hráč pak nepřemýšlí jak by danou situaci udělal on, ale jak to asi vývojář zamýšlel.

Ale to už zabíhám hodně do teoretické stránky věci, zas tolikrát se mi to v Iron Storm nestávalo.
Ale ano, je to nutnost myslet jako myslel programátor, zjistil jak chtěl aby to hráč udělal, jak to zaMÝŠLel.
Jo, Shoggote, to je bohužel ta smutnost některých stříleček. Iron Storm je asi tak stejně zasažena skriptováním, jako Half Life, bohužel to dělá o dost hůře. Zase je tam podobně dobrá atmosféra (i když jinak), vše je vedeno do extrému (Na západní frontě klid + Warhammer 40k dohromady). Smutek mě ale právě jímá z toho, že se musíš vžít do myšlení programátora. Potom už ani nepřemýšlíš sám, jen se snažíš vymyslet, co by vymyslel nějaký neznámý týpek co ty skripty napsal. Někdy to sedí však.

No a Phoenixi - Na konci levelu 3 (koukal jsem na gamefaqs na walkthrough) tam vyjdeš z továrny, projdeš takovým údolím kde jsou na kopcích strážní věže, pak dveřmi do tunelu. Tam zabiješ 2 protivníky, no a když vylézám ze dveří na druhé straně ven, propadnu se do podlahy hra se hned sekne. Zkoušel jsem nižší verzi patche a to se propadnu trochu, takže mám hruď v úrovni podlahy. Když trochu popojdu, padám úplně dolů. V jiné verzi hry zase každý výbuch způsobí brutální sekání které skončí zaseknutím.

: /

EDIT: Ale zpátky k tomu cheatu. Na tohle žádný cheat přeci nemůže pomoci, jedině tak noclip a takový jsem nenašel.
Průser u IS nebylo snad nikdy nějaké enormní množství bugů, ale tak křečovitá nascriptovanost, že se člověk někdy prostě nedostal dál. Hráčovo myšlení, stižené rozumem, někdy prostě nedokázalo odhadnout, jak to přesně pan scénárista v té a té části myslel a jak se to má přesně krok po krůčku udělat.
@Marty McFly: Jaký bug? Já jsem dohrál Iron Storm 2x (a jednou World War Zero, samozřejmě opět myšleno na PC) v poslední verzi a neměl jsem problém. Pokud jako problém nepočítám nesmrtelného týpka (autoři zrovna naplánovali, že se bude utíkat, takže holt nešel zabít).

Zkus upřesnit, čeho se bug týká, hodněkrát už se mi u různých her stalo, že to, co jsem považoval za bug, buď bug nebyl nebo šel nějak obejít (Asghan a průchozí zeď vedle vrat, od kterých jsem nenašel klíč, budiž zářným příkladem).
Jaký cheat ?

To bylo jedno z řešeních co jsem zkoušel. Ale co jsem koukal na stránky s cheaty na hru (několik různých pro jistotu), cheaty jsou jen na doplnění životů, zbraní a ještě nějaká blbost. Já bych potřeboval procházení zdmi.
@Flynn (16.07.2009 07:57): :-D já Iron Storm zkoušel jako malej (cca 14 let, těsně po vydání) a byl z ní nadšen. Teď jsem si jí zkusil znovu zahrát, ale moje nadšení rychle zmizelo, když jsem se na konci 3. levelu chytil do bugu přes který se nedalo dostat. Patch nepomohl (hra už byla patchnutá na nejvyšší verzi), savy o pár minut, nebo i půl hodiny zpět nepomohly, znovu-instalace na základní verzi také ne, jiný patch také NE.

Sakra hra. Kromě tohoto je Iron Storm skvělá.
ALe grafika na tu dobu nebyla moc dobrá. No One Lives Forever 2 byla vyrobena ve stejném roce a má o mnoho lepší grafiku.
No, úplne ľahká nebola, ale napríklad ja som sa s nejakými bugmi či chybami v AI nestretol ani pri treťom dohratí. Zrejme som mal šťastie :)
Nebyla lehka diky dementni AI a bugum, ktery na nekterych mistech skoro znemoznily dalsi postup.
Neřekl bych že to byla lehká hra. Sice skvělá střílečka ale i s návodem v ní bylo několik krušných okamžiků. Už se nepamatuji moc, ale dohrál jsem ji s jeho pomocí za tři dny, na obtížnost normal.
Já s obtížností vážně problém neměl. Dohrál jsem si za jeden den, zdá se mi to lehké.