Vladan: Chtít po hře se superhrdinou, aby mi dovolovala sbírat po nepřátelích zbraně a používat vozidla, to je fakt blbost. Jaké by asi byly filmy se Supermanem, kdyby v nich proháněl Porsche a střílel brokovnicí.
No Uwe to je klasika, akorát dungeon siege ma být prý alespoň trochu dobrý, jinak far cry zas podle hodnocení tak hrozně nevypadá, každopádně podle traileru už jo

A sakra, smazal jsem si omylem sava kvuli tomu debilnimu menu :-D. Ted ten shit budu muset hrat znova abych to dohral
Uwe je kapitola sama o sobě. Ale teď si prý na chvíli dá od filmů podle her pokoj. Ale co je u něho chvíle, to nikdo neví, když dokáže zlodit za rok 5-6 čehosi a pak tomu říká film.
To je fakt. A platí to i naopak, čím lepší hra, tím horší film. A to nejen, když točí Uwe.
10%? Tolik? =D 15 let? to už sedí =D Ale teď si říkám, že vlastně většina z nás nedala ty hře šanci, třeba to autoři opravdu mysleli dobře, jen to není na první pohled znát. Pevně věřim, že je tam nějaká skrytá genialita, která nám "nemyslícím" hráčum, nedošla. Že bych dal hře ještě šanci? =D
No nerad bych to prozrazoval snad jen řeknu že to má hodně společnýho s heroes of might and magic. Určitě to tady za chvíli bude

Hurá takže 2. mise za mnou a je to totální sračka. Ty 4 roky to jsem přehnal, spíš 8, nebo podle hratelnosti tak 15 :-D
To jo, ale mě zajímalo čeho je to zkratka, protože o tom nemám ani páru =)
Womko je revoluční RPG z dílny českého autora. Napíšu k tomu obsahlý komentář až to někdo přidá.
Sakra, co je to to "womko"? pořád to někde slyším a né a né vědět o co jde =) že b nějaká revoluční hra?
Já tam dneska hodil womko a tak 20 dní zpět TT: Conflic in magadishu to je alespoň hra! Ale to jsem nevydržel hrat víc jak 15 minut, tak snad se někdy překonám a dohraju to
popkec: Btw, hodil jsem ti teď do schvalování her taky jednu libovku. To se teď teprv těš na "kvalitní hru" =)
Před 4 roky? To ty hře teda fandíš...i některý hry na mobily, mají hezčí grafiku a pestrou hratelnost....to mi připomíná, že jsem tudle hrál na mobilu tetris =)
Tak jsem to teda zkusil a musím řict že je to nic moc, vyjít to tak před 4 rokama tak je to pecka ale na dnešní dobu je to spíš výsměch PC hráčům. Zkusím to dohrát :-D
To je někdy pravda, u Nitra jsem se taky bavil, ale to u mě platí třeba i u Worms3D byť všeobecně to není moc líbivá hra/pokračování .)
Pooky: Není nad to zahrát si špatnou hru. Už mi chybí jen poslední mise v Shellshocku 2 tak až to dohraju tak se asi pustím do iron mana, no jsem na to zvědavej xD

A někdy jsou ty hry tka špatný až jsou třeba dobrý, viz kobra 11 nitro nebo wolfschanze u kterýho jsem se bavil hodně, ačkoliv určitě ne tak jak to zamýšleli autoři
Jj, jak tak koukám poslední dobou na tvé hodnocené hry a komentáře asi se moc takových her nebojíš =) říkám ti, tohle je třešnička na dortu, doporučuju =D
5% průměr.... kurňa tu hru musím zkusit, to bude určitě ještě vetší hit než The Graveyard či Wolfschanze
Jak tak koukám, přemýšlím o tom, jestli jsem to s tím hodnocením nepřehnal :D /mno, chce to ještě 7 chudáků, který tuto konverzy snad z mobilu okusily s totožným hodnocením a rekord bude i v řebříčku her ;) :D