Tahle hra byla myšlena vážně? Co to má sakra být? Při spuštění na mě vykouklo menu jak z 10let staré hry, nakonec si ale říkám že ta hra třeba špatná nebude. Zapínám první misi a co to vidím - grafika maximálně z roku 2002. No nic, hry nejsou moc o grafice a tak hratelnost všechno zachrání. Ta je ale ještě horší, kdejáká freeware hra ji překoná (dokonce i některé hry od Mystery Studia).

A v čem spořívá náplň jednotlivých misí? Takže chodíte tak kam ukazuje šipka (případně létáte). Tam obvykle někoho zabijete a jdete dál. Občas narazíte i na zeď a tu musíte zničit. To bude asi tak všechno, protože nic jiného hra nenabízí.

Iron Man je hra s nejhorší hratelností a grafikou za několik posledních let, navíc za to tvůrci chtějí nemalé peníze (no ono by i 20kč bylo asi moc). Jedna z nejhorších her, a to jsem těch špatných hrál hodně.

Pro: nic

Proti: všechno a nic na světě mě nedonutí to hrát znovu

Tahle hra je asi to největší zklamání co jsem kdy zažil ( v herním světě samozdřejmě ). Iron Man je v České republice pro mnoho lidí zcela neznámý superhrdina. Poté co se tedy tento film dostal do našeho kina neváhal jsem a s nadšením si koupil lístek a musím říct že film byl senzační, jeden z mých nejoblíbenějších. A když jsem se dozvěděl o hře iron man a shlédl její trailer, navíc se skvělým sountrackem tak jsem při očekávání zapomněl na osud všech her podle filmů. Menu nebylo tak špatné jak se zdá všem co to na téhle stránce komentují ( ačkoliv menu bylo spolu s ústředním songem na téhle hře to nejlepší ). Rád bych řekl že tahle hra je tuctová ale ta není ani to. I když hra byla nudná už od první miseřekl jsem si že to zkusím překonat, ale hra byla zoufale stereotypní. Máte celkem asi 4 útoky: mlácení pěstí, střelba, kulomet, supersilná střela a plamenomet - ten je ale jen v prvním kole a v tom zase nejde létat a střílet ) Nepřátelé jsou směšně bezmocní a nejde je ani obírat o zbraně ( jako kdyby to k něčemu bylo ), navíc jsem si jako většinu her i tuto obstaral ( od kamaráda ) v angličtině takže se to odrazilo na hodnocení ( normálně hru pochopíte i podle rozhovorů jednotlivých postav ale tady je to o ničem, ne že by snad rozhovory stály za to ale i bez nich je hra směšně jednoduchá. Nepřátelé jsou tedy jak už jsem řekl budˇ směšně slabí nebo v podobě velmi silných robotických raketových věží. Celkem se děj odehrává celkem v několika prostředích: zajatacký tábor v Iráku, Stark Industries ( Tonnyho - vaše továrna na zbraně, výcvik ), Irák, letecká vzdušná základna, Starkovo rodinné sídlo - a továrna zbraně ), Irák, Chernobyl. Dál jsem se nedostal. Atmosféru nerozptylují ani souboje s bossy. Nedostal jsem se sice přes bosse v cherobylu a docela mě bavila i možná vylepšení obleků a jejich změna. Někteří sice říkají že je zázrak překonat první kolo ale pro skalní fanoušky Iron Mana bude hra zábavná protože poznají jak zajatecký tábor, tak i Starkovu vilu a továrnu.Grafika je ovšem předpotopní. Ve hře máte sice 5 životů ale musíte si vybrat kam v obleku přemístíte energii: Štíty, Život, Zbraně. Originalita misí je sice znát ale ani jediné ze spousty vozidel nemůžete řídit, jen je ničit. Tahle hra sice jedním velkým zklamáním ale ani mě to moc nepřekvapilo, k tomu jsou asi odsouzeny všechny hry podle filmuvých trháků a na skutečně povedenou verzi se asi bude čekat ještě dlouho

Pro: námět, skvělý sountrack ( Black Sabbath - Iron Man ), stylový obal, filmové prostředí

Proti: cena, grafika, AI nepřátel, celé je to jedno velké zklamání