@Malis (24.04.2014 17:42): Ta mi přišla paradoxně jednoduchá. Zdrhnul jsem z první základny a nechal jsem jí napospas a šel na jih osvobodit kasárny, ze kterejch ti pak vybíhaj jednotky, které ti pomohou + obsadil jsem blízkou základnu a z ní postupoval dál.

Klíčové je asi soustředit se právě na osvobození všech kasáren, ti vojáci ti pak dost pomůžou s obranou základen. Jo a samozřejmě sbírej takové ty balíky, se kterými musíš ve vhodný čas (kdy má nepřítel víc jak 5 mutací) doběhnout k hlavnímu hnízdu, čímž mu zničíš všechny mutace - pak je to easy ;)
@ugraugra (19.04.2014 11:12): Tak to mi řekni, jakou taktiku jsi použil na poslední kampaňovou misi. Já ji nemůžu zaboha dát :) Jinak mi ještě zbývá poslední random mise, kterou taky nezvládám...
Fajn, tak jsem to dohrál, ale ty poslední random mise (ty v kampani jak se na nich dá vyvařit cash na upgrady) nedávám. Evidentně jsou nastavený na nejtěžší obtížnosti (Expert, Master?) a nejsem pomalu ani schopnej vylízt z první základny :)
Příjemné překvapení asi jako Dwarfs!?, aneb vidíte to na videu a zaujme vás to, tak si to stáhnete, že to na chvíli vyzkoušíte (tušíte že to stejně bude blbost, tak to za chvíli půjde z disku), ale najednou se přistihnete, jak u toho sedíte do noci a říkáte si - ještě jednu misi a už to fakt musim vypnout, načež druhý den ráno nadšené vyskočíte z postele s jedinou myšlenkou - zapnout si hru a udělat už konečně tu těžkou misi.

(Hezké souvětí, že?)

Každopádně jsem za polovinou kampaně a začíná to bejt dost těžký. Ale The Devils se jen tak nevzdávají xD