IndyCar Racing

1993

Po čtyřech letech od vzniku první simulace zaoceánských závodů Indianapolis 500: The Simulation vydali Papyrus Design Group další pokračování. Narozdíl od předchozího dílu, který se zabýval jen samotným závodem v Indianapolis, nám tentokrát přináší již kompletní seriál závodů s licencí platnou pro sezónu 1992. Najdeme zde tedy skutečné názvy jezdců a závodních monopostů. Nenajdeme zde ovšem kompletní seznam všech tratí šampionátu, ale pouze jednu polovinu. Druhá polovina tratí byla uvolněna o něco později, jako samostatné rozšíření hry. Hra tedy obsahuje 8 reálných tratí se skutečnými objekty a reklamními logy.

Hra zaznamenala zlepšení hlavně po grafické stránce. Možnost upravovat řadu nastavení na závodním monopostu je u této hry již základem. Hráč se ovšem nyní musí nastavením vozu pečlivěji zabývat. Tentokrát již nespočívá jen v hledaní ideální stopy v levotočivých zatáčkách, neboť tratě vedou i ostrými zatáčkami amerických velkoměst, či letištních ploch.