Ty oficiální už jsem zkoušela a furt to samý. Teď jsem ještě zkusila ty neoficiální, ale taky žádný rozdíl. Ale já mám ještě druhej komp, na kterým to jde, ale ten je stolní. Takže to můžu hrát, ale jen doma, kde jsem pět dní v měsíci
Tak jsem neodolala a nakonec si to nainstalovala. Ale zdá se, že ani na 32bitové Vistě to nejde. No, tedy jakž takž jde - dostala jsem se do tutorialu a kampaně, ale při kliknutí na nastavení nebo volnou hru to spadne... No nic, aspoň ušetřím čas :)
Jo, já když jsem psala ten komentář, tak jsem na to taky dostala strašnou chuť. Ale to, že to nejde na Vistách mi může být docela jedno, když teď stejně na žádnou takhle dlouhou hrou nemám čas a ani ho v dohledné době mít nebudu. Skoro se až bojím, že už nikdy (nebo až v důchodu :))
Akhera: Tak nějak mám už pár dní chuť na hru podobného ražení a zkouším, co by mne tak chytlo (RailRoad Tycoon 2-4, oTTD) a teď jsem zkusil i IG2. Ten ale nejde na Vistách 64bit, škoda, z tohohle typu her mě bavil IG2 spolu s jedničkou asi nejvíc :D