Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Redovo hodnocení i mne vyprovokovalo k zahrání, tak doufám, že nás bude více.
Já zas musím ale Redovi poděkovat. Tuhle hru jsem si chtěl zahrát už před rokem a teď to díky té diskuzi tady udělám. :)
@TheHunter (27.04.2022 15:20): Pretože DLC taktiež nie sú plnohodnotné hry a hoci nie sú zakomponované do klasického DH poradia, pri samotných vývojároch sú radené medzi tým zvyškom. Ja by som sa to asi skutočne nesnažil pochopiť.
@Paul (27.04.2022 00:58): " Takhle v podstatě mateš návštěvníky databáze.. "

Přesně, imo v takovém případě by byla lepší volba (když z nějakého důvodu nechce podobné hry postavit na úroveň velkých "plnohodnotných") tenhle typ her prostě nehodnotit vůbec (stejně má nulovou vypovídací hodnotu- hra je super- 35%... hmm ok)... nechat si zaškrtnutou fajfku "dohráno", popřípadě sepsat ten komentář (v němž koneckonců může zkritizovat ten rozsah) a tím to hasne... ale dávat záporná hodnocení kvalitním kouskům je naprostý bullshit.
@Red (27.04.2022 00:26): když to neděláš rád, tak proč to děláš? :) Přiznám se ze to stále nechápu. Přijde mi že to jde i proti tomu jak je na DH hodnocení zamýšlené. Přeci pokud se hra líbí a je kvalitní, tak je snad jedno že nesplňuje nějakou arbitrárně určenou délku. Hry mají být tak dlouhé jak je jejich autoři zamýšlí (nehledě na to, že já třeba vždy budu lépe hodnotit kratší hru bez filleru, než dlouhou hru s tunou nudného filleru).
Takhle v podstatě mateš návštěvníky databáze..někoho bude hra zajímat, koukne na hodnocení, uvidí 58 a řekne si "aha, tak to je asi slabota" a už se nebude ani namáhat číst komentáře, natož to hrát...a přitom tu hru považuješ za povedenou.

Samozřejmě, hodnoť si i nadále jak chceš, ale holt to asi bude občas vyvolávat údiv. Hodnotit jinak a pak to tajně měnit je samozřejmě blbost.
@Paul (26.04.2022 19:05):
Tak samozřejmě, že to nedělám rád, protože se většinou někdo ozve a kritizuje. Ale kdybych to dal s jiným hodnocením a potom to někde tajně měnil tak by mi to přišlo kór blbý.

Je to jako u hokejovýho mužstva, kterýmu rozhodčí zápas po pěti minutách ukončil a tak vstřelilo tři branky. Vy se soustředíte na to, že jsou to jenom tři branky. Přitom jde o výborný výsledek v tom rozsahu.
Věřím, že jednou začneme upřednostňovat kvalitu nad kvantitou a pak bude Ubisoft v prdeli :-D