HunterX: code name T

12.12.2023
07.02.2024

V pokračování side-scrolling plošinovky HunterX se vrací Noc purpurového měsíce a trhlina v realitě vedoucí do jiného světa. Tentokrát je do ní vržen Taiyo, mladík živící se podobně jako Tsuki lovem démonů. Aby našel pravdu o sobě a vybavil si všechny ztracené vzpomínky, musí Taiyo prozkoumat nový fantastický svět a porazit zlo, které se v něm ukrývá.

Opět se jedná o 2.5D plošinovku zaměřenou na postupném objevování polootevřeného světa kombinujícího fantasy i sci-fi reálie, kdy hráč navštíví jak ulice futuristické metropole, tak gotické hrady nebo zatuchlé jeskyně. Během své výpravy Tsuki potká řadu vedlejších postav a jednoduchých hádanek, nejčastější náplní jeho práce představují souboje s nepřáteli. Do rukou dostane řadu unikátních zbraní, vybavení a kouzel, jejichž výběrem si hráč uzpůsobuje postavu dle svého stylu hraní a během bojů přijdou krom útoků na řadu klasické úskoky před ranami, parírování a protiútoky. Svou postavu si hráč leveluje a skrz vývojový strom postupně vylepšuje o nové schopnosti.