Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Uf, ta poslední přestřelka byla trochu o štěstí, tohle asi adventuristům s pomalejšími reflexy doporučovat nebudu...
@Fingon (25.10.2013 18:16): Na to si spomínam a bolo to niekde pri konci. Bohužiaľ ma hra pri opätovnom gameplayi bavila výrazne menej, takže mi nedohratie ani nevadilo. Informácie ako predísť podobným bugom by možno našli miesto aj v zaujímavostiach.
@Fingon (25.10.2013 18:16): Jasně no, já to taky cpu do diskuze, třeba to v budoucnu někomu pomůže.

Jinak poker jsem dohrál na první pokus všechna tři kola, bylo to vážně zoufale špatně naprogramované a dalo se to hrozně jednoduše obalamutit. Škoda, poker mám rád a těšil jsem se na to.
@ugraugra (25.10.2013 17:45): s temi mene znamymi ceskymi hrami je problem, dneska to hraje malokdo a kdyz se neco pokazi, tak babo, rad. V Dreamlandu bylo jedno bugovite misto, bohuzel jsem zapomnel, jak jsem pres to presel, takze uz jsem tusim M.a.t.tovi nemohl poradit. Proto uz to radsi pisu do popisku.
@Fingon (25.10.2013 17:28): Nojo... :)

Celkově hra při minihrách ve fullscreenu dost zlobí, ted u pokeru to natvrdo spadlo do windows. V okně to zatím drží, snad se mi to s tím nějak podaří dohrát...

/edit první kolo pokeru bylo teda hodně trapné, v podstatě jsme nedohráli jedinou hru, vždycky jsem ho vyblafoval postupným zvyšováním sázek i když jsem nic neměl a on to raději vzdal :)
Narazil jsem na jeden problém - když máte dohodit tu němou indiánku tomu velkýmu co stojí u závory, tak se nezobrazí všechny dialogové možnosti a není tak v podstatě možné pokračovat ve hře. Naštěstí jsem to nějak uhaluzil, když jsem hru shodil z fullscreenu do okna, pak se tam pořád neobjevil text odpovědi, ale už se na to dalo kliknout a metodou pokus-omyl se dostat dál.
Budete si kluci muset vytahnout cedecka s drivery a vratit se k XPckam, nebo jeste lip k 98kam, nebo uplne nejlip k 95kam, tam to mozna bude chtit spis diskety s drivery.:0)