Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hope

62
5 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.02.2010 PC
Vývojáři:
Ben Chandler, Calin Leafshade (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.adventuregamestudio.co.uk/site/…
Krátká, 5 minutová adventura od Bena Chandlera začíná ve světě osídleném stroji, v němž se hráč probouzí odpojen od pozoruhodné báně. Těsně poté se mu před očima mihne dívka, která však s údivem na tváři uteče od jeho maličkosti a hlavnímu hrdinovi nezbývá nic jiného, než se vydat hledat, kde a jak se zde ocitl. Hra je určena spíše pro začátečníky a o nějakých hádankách se tu pomalu nedá mluvit. Kurzor myši má pouze jednu klikací možnost a počet předmětů ve hře byste spočítali na prstech jedné ruky. Přesto jde o zajímavé zpestření sázející především na svou vizuální stylizaci a slušný zvuk, tvořený především zvukem kroků a různých výdechů a nádechů hlavního hrdiny.


Poslední diskuzní příspěvek

Kdyby se vám hru nedařilo stáhnout (momentálně dostupná už jen přes torrent v balíku s dalšími hrami), tak mi dejte vědět.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Maličká adventura s jednoduchou grafikou, příjemnou hudbou a zajímavou hlavní myšlenkou. Herní doba je opravdu miniaturní (asi 10 minut) a adventurních prvků tu moc není (otevření dvou zamčených dveří), ale výborný dojem na mě udělal jeden z rozhovorů. To je hlavní a nosný prvek této hříčky, takže vám o něm nemůžu říct víc.

Jestli máte chvilku, máte rádi trochu filozofování o tom, co je dobré a co ne, a neurazí vás trocha matrixovského klišé, dejte tomu šanci.

Pro: Příjemná hudba / Zajímavá hlavní myšlenka

Proti: Minimální herní doba

+12