Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

No začalo mi to docela dost padat, hlásí mi to nějaký access violation. Přitom si nepamatuju, že bych měl minule problémy a odehrál jsem cca 7h.
@Ringo (05.01.2019 22:24): unaset je potreba, bud lode zaradis do vlastni flotily nebo z nich ziskas suroviny rozebranim, pripadne ukradenim harvesteru zabranis protivnikovi ziskavat suroviny na vyrobu a opravy, suroviny jsou hodne omezeny takze to je jedna ze stategickych priorit
vyzkouseno 4K - nemaka , resp. pada :) , alev ic sem se v tom nehrabal , 2560x1440 maka korektne
Tak dělám druhý pokus, snad to tentokrát dorazím. Obecně mi případá, že krása je ve strategii spíše na škodu a k v vzteku. Prostě se pořád kochám a strategie jde stranou:)
@Cobot (05.01.2019 22:08): Hezké, já proto kdysi běžel do shopu jak to vyšlo a dal za to 700 Kč, dodnes jsem se k tomu ještě nedostal. V rámci slučování některých her mezi GOGem a STEAMem to mám teď i na Steamu i na GoGu, tam DRM free.

Kdysi jsem teda měl tu původní verzi, tma jsem se dostal docela daleko, než jsem pochopil, že jsem málo unášel lodě a nemám později asi tak tedy šanci :-)
@MCZ (10.04.2018 10:31): Dík, až do znovu nainstaluju tak jako když najdu. Je to opravdu nádherná hra, jen mám problém se soustředit na hru, prostě se jenom kochám :)
Je to stále paráda.


@Red (08.01.2017 18:40): Ehm, trochu pozdě, ale přece... :-)

1) Divné, normálně to funguje tak, že loď odtáhnou do mothership a pak je tvoje.

2) Resource collectors se nemusí s natěženými RU tahat až k mothership. Taky na něm můžou dockovat fightery (ale to mělo větší význam v původním HW).

3) Zaprvé to lodě opravuje. Také můžeš nastavit, aby tam zůstaly, dokud je sám nepošleš ven. Má to význam při obraně, když chceš třeba některé uchránit anebo vyletět s více jednotkama naráz.
Ahoj, prosím znalé:

1)Obsazování lodí - stačí tisknout pravým se salvage korvetou? Už jsem nějakou obsazenou loď vzal do mothership ale do mý flotily se stejně nezapojila, prostě zmizela

2)Jak přesně funguje loď resource controller? To ji stačí dát ke zdrojům a ono se vytěží víc, nebo jak to funguje?

3)K čemu je dokování do mothership? Stejně mi ty lodě zase vyletí ven?
Zajímalo by mě jestli se nějak dá implementovat čeština do jedničky a dvojky.
Ty kokos tohle je Remastered, jako prase a ne ty srajdy, co dávaj, jako "remastered" jako fahrenheit a spousty dalšího.
@7c (07.04.2015 22:02): Graficky to je úžasné, hudba a dabing jsou remasterované taky velmi dobře. Problém mám s nízkou obtížností (dostal jsem se do 14 mise v prvním díle a přijde mi to o dost jednodušší) a s tím, že formace a taktiky nefungují moc dobře (třeba když dáš interceptory do formace koule a na něco zaútočíš s agresivní taktikou, tak tu loď neobklíčí a nebudou do ní konstantně střílet, ale budou na ní nalétávat jako při jakékoli jiné taktice).

Komentář se vztahuje jen k remasteru prvního dílu, protože remasterovanou dvojku jsem ještě nehrál. Zároveň se vztahuje k verzi hned po vydání (jestli některé problémy opatchovali nevím, protože jsem to od prvního víkendu po dohrání nehrál).

Celkový dojem je velmi pozitivní.
Obidva staré Homeworldy mám kúpené, hrajú sa stále dobre a navyše mám malý monitor s nízkym rozlíšením. Za vylepšenú grafiku utrácať nebudem.
Nezačul niekto vo vetre, či bude Homeworld Remastered Collection aj normálna krabicová verzia? Skúšam demátko a je to jasnýkup, až že do fyzickej poličky.
PS: Collectorku, nechcem, bo si pozrite ceny, v odkazoch je link.