zkoušel jste někdo tu PS VR verzi ??? - já jsem si jen zjišťoval, co je potřeba k tomu ovládání - a jak jsem se dočetl tak hra potřebuje také sledovat ten PS ovladač - což předpokládám je nemožné, když se otočíte zády ke kameře - takže je to na houby-- virtuální realita na prd - když se nemůžete volně otáčet; -- takvé to skokové otáčení jsem musel využít pouze v jednom DLC k Resident Evil 7 - kde nesl tu holku v náručí. Jinak ve Skyrimu PS4 VR - už mám nahráno kolem 50 hodin, 25. úroveň a navštíveny jen 2 města (Riverwood, Whiterun)
Hrajete už někdo ? A případně jaký máte názor na zakončení trilogie ? Já jsem byl velmi překvapen a dohrál jsem hru jedním dechem.
@marwel (20.01.2021 09:17): No musíš je vlastnit a já je mám jen na PC a teď budu chtít hrát na PS5. Tak chci ideálně nějakou trilogy, než tam čarovat s digitálním nákupem starších dílů apod.

Na každý pád budou ty mise ve trojce jistě upraveny, ať už graficky, tak mechanicky (ve dvojce oproti jedničce tě nepřátelé mohou vidět v zrcadlech apod). Takže bych to fakt hrál až pak.. skrz tu trojku.
Bude u Hitmana 3 to same jako u dvojky? Tedy ze si budem moct zahrat mise z predchozich dilu ve trojce? Zatim jsem nehral ani ty prvni dva, byt je vlastni, tak jestli mam koupit trojku ted nebo radeji zahrat prvni dva a pockat na trojku na nejakou slevu.