Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Higanbana no Saku Yoru ni - Dai Ichi Ya

The unforgiving flowers blossom in the dead of night, Higanbana - The First Night

13.08.2011
27.07.2016
65
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Marie je uvězněna ve strašlivé situaci. Nejen, že je neustále šikanována svými spolužáky, zároveň je pravidelně obtěžována svým učitelem. Když už neví, co dělat, obrátí se o pomoc k nadpřirozenu. Vyslyší ji jeden ze sedmi démonů ze sedmi záhad její školy. Marie si přeje jediné - smrt svých spolužáků a učitele. Jak daleko bude Marie ochotna zajít pro svou pomstu, aby se dokázala vysvobodit z pekla na zemi, které jí okolí ze života udělalo?

Dai Ichi Ya je první částí nové série od tvůrce Higurashi no Naku Koro ni a Umineko no Naku Koro ni. Celkem obsahuje, navzájem mírně propojených, sedm kapitol. Zbylých sedm částí je zkompletováno pod názvem Dai Ni Ya.


Poslední diskuzní příspěvek

@Drolin (15.02.2013 23:34): Oficiálně ne, ale v OMK, když v souboji Lambda vs Bern necháš dojít čas a obě mají stejně života, tak řeknou něco jako: "Uvidíme se v dalším When They Cry." Ještě tomu trochu naznačuje závěr Umineka.

U RGD nevím, ale třetí sezóna ohlášená není. Ale myslím, že bude kratší, než předchůdci. Má daleko rychlejší tempo.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.