@Matthias (01.01.2016 09:39): Yop, v opačném případě je totiž pak docela i problém s manou:) (tady jsem se málem několikrát dostal do situace, kdy bych musel duchy umlátit palcátem... což by asi kór moc dobře nešlo:)). Ale je to otrava, respawn nemám rád a zde je ještě tak předimenzovaný... doufám, že už tam mapa s podobně přehnaným respawnem fakt nebude.
Tedy ten respawn nepřátel je tu vážně strašně přepísknutý a v některých lokacích (třebas ta s duchy na hřbitově v druhé epizodě) tak neskutečně otravný (při ní se mi dokonce na chvíli vybavila Bílá věž z Lands of Lore a to je co říct:)). Přitom původní Hexen jej měl tak fajnově decentní, ach jo...
@Matthias (05.05.2015 07:59): Díky za tu mapku, opravdu jsem přehlédl ještě 2 destičky.
Opravdu máš můj obdiv (a PavelU taky), takovou spletitou hru opravdu není jednoduché popsat, aby postup dával smysl.
@Matthias (05.05.2015 07:59): Díky, mrknu se na ten návod. Já jsem měl pocit, že se to někde již řešilo, ale nevzpomněl jsem si kde :-)
Ano, ty žluté knoflíky aktivovány již dříve.
Ale vypadá to, že se budu asi muset prokousat nějakým let´s playem.
Třeba tím, co postoval PavelU v diskusi k Hexenu.
@Matthias (04.05.2015 21:01): Ještě byly po stranách dvě knihovny, ve kterých se musely aktivovat knihy a otevřela se tajná úroveň.
A ten Tvůj návod bych našel kde, prosím, Google mi žádný releventní odkaz na návod nevyplivl.
Nepamatuje si někdo závěr třetího hubu ?
Po sebrání všech potřebných artefaktů bych očekával, že se mi otevře brána k bossům.
Ale ono nic - hráno pod ZDoomem, jestli je to bug nebo něco dělám špatně ?
Screenshot
Díky. Situaci se ztrátou savů znám z několika her. Od jistého času zálohuju aspoň na dvě místa.
Chark: Pěkný popis. S tou obtížností a hudbou souhlasím. Nepřátelé se respawnovali pořád a vůbec se to nedalo, navíc jsem věčně nevěděl jak dál a pak přišel i o savy. Rovněž jsem měl rozepsaný i návod s asi šesti úrovněmi, a to vše bylo po vytuhnutí HDD pryč. A motivace, to hrát celé znovu, byla a je stále nulová.