Sword of Frost dohran a s nim i cele Chronicles. Posledni chapter je docela fajn, byt zpocatku otravuje zvolenim zakladnich skillu u Tarnuma, estates je pro hlavniho heraka k nicemu a tactics v tomt pripade taky spis zdrzovalo vzhledem k tomu, ze jsem mel pulku hry v armade jen draky.

Obtiznost tradicne extremne snadna a posledni 2 mapy dopadly opravdu komicky, v predposledni mape jsem Tarnumem v hradu prvni den nabral azure dragona a vydal se dolu, kde jsem hned druhy den zastihl a vykosil hlavni oponentku Kiju. Jeste vtipnejsi byla posledni mapa, kde jsem mel zastavit Gelua. Opet jsem prvni den nabral v hradu azure dragona a postoupil trochu dolu, kde byl teleport, kde se v noci z prvniho na druhy den objevil cizi herak a nebyl to nikdo jiny, nez samotny Gelu, ktereho jsem nasledujici den hned umlatil kouzlem a azure dragonem driv, nez se dostal na tah. Jeho Armageddons blade se pak dost hodil.:) Po par tydnech, kdy jsem se probil do centra mapy jsem se v prvnim obsazenem Rampartu z legrace podival do hospody a kdo tam nebyl, Gelu. Tak jsem ho na poslednich par dnu jeste najmul na oblezani dolu, aneb hlavni oponent jak ma byt. Funny.:) Prekvapilo me, ze ani posledni mapa cele serie nebyla velikosti L.
Revolt of the Beastmaster dohrano, bylo to docela fajn, ale opet hodne jednoduchy a to i diky tomu, ze se to cely odehrvalo v bazinach, kde oponent bez pathfindingu nikdy nikam nedojel. Posledni mapa byla snad nejjednoduzsi posledni mapa ever. Jdu na posledni dil, ale zacinat s Estates je fakt za trest....
V poslednim, pro dalsi dil HOMM stezejnim, chapteru zacina Tarnum se skilly estates a tactics....(smajl se smrtkou) To snad fakt nebudu hrat, ledaze bych hned zpocatku najmul jinyho hrdinu s normalnimi skilly, pretahoval ho mezi misemi a Tarnuma nechal obihat windmilly.
Btw mají HC animačky? Aj to málo, co bylo v HoMaM (Complete ed.) příjemně uvádělo do děje (byť nebyl nejdůležitější složkou hry).
Karasman: Tys celou sérii hodnotil stejně (75%). To tě všechny epizody bavily úplně stejně (přišly stejně kvalitní)? Já měl spíš pocit "nahoru dolů".