Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Karasman (19.04.2020 17:53): jsou na to jen 2 lidi, to bude hlavní překážka, ale je fakt, že mechaniku maj, stačí "jen" namalovat další obrazovky a uplácat nějakej příběh. První díl 2013, druhej 2015, třetí 2018, čtvrtej 2020, takže teď naopak nasazujou ďábelský tempo :)
@Zx Atari (19.04.2020 14:31): Jako hra na tři hodiny a další díl bude až příští rok? Já to čekal třeba za tři měsíce, dyk co je na tom práce? Nakreslit pár obrazovek a víceméně hotovo, namluvení žádný, zvuky a hudba už je...
We would like to release the next chapter the next year. The Lost Tales are shorter so we can make them sooner. Currently we have plans for three lost tales (including the current game).

pfff
Tak dohráno. Pořád to má tu hratelnost, ale ten grind už mě totálně štval. Souboj, chybí mi lektvar, teleport za bábou, chybí mi kytka, hledám kytku, najdu kytku, nemam srdíčka, nažeru, seberu kytku, udělám lektvar, kuchnu zmetka, za nim další zmetek, nemam lektvar a tak pořád dokola... Ale děti strašně bavilo hledání těch beden, hub nebo vajíček, takže celou dobu seděly přikovaní u mě a pozorovaly. Herní doba cca 3 hodiny, za tu stovku dejme tomu...
@rikuhahl (17.04.2020 22:27): No mam rozehrano a jestli se nestane neco zasadniho tak nebudu spokojenej parchant...

Mimochodem, nedopatrenim mam jednu kopii navic, takze jestli to nekdo chcete levneji o par grosu nez na steamu, dejte vedet do posty.