Po dlouhých letech rozhodování, občasného spuštění na zkoušu a plánování, že se do toho snad pustím pořádně (podobně jsem takhle kdysi řešil Cadavera, než jsem jej konečně zahrál a dohrál), jsem se teda do toho pustil pořádně a nevypadá to vůbec špatně :-)
@Richmond (15.09.2017 15:31): Chcel som mu tam pre zaujimavost napisat hodnotenia z miestnych magazinov :), ale kaslem na to. V podstate idu ruku v ruke s anglickymi. A ked si precitas tu recenziu v Bite napriklad... ehm "...a mnozstvo obtiaznych, ale riesitelnych problemov..." Kym on pise, ze hra je easy peasy :) Score ju ma len v rubrike klasika, a pise sa o nej skor ako o adventure.
Tak Heimdall to "schytal" :) Ale zcela upřímně jsem něco podobného čekal, protože podle mě to je spíše akční hra s RPG prvky než primárně RPG. Ale zřejěm se to dá dohrát relativně rychle, což je pro mě pozitivní informace. Ale obecně ten poslední článek je hodně zajímavý včetně diskuse pod :))
A jsem zvědav na Spirit of Adventure, tím víc, že jsem četl deníček na oldgames.sk.
@Richmond (04.09.2017 17:54): Tiež môj veľký rest, ešte ako deti sme doslova slintali nad obrázkami v recenzii v časopise BIT.
Niekoľko krát som to rozohrával, ale samotný gameplay mi až tak úžasný neprišiel, nikdy som to nedokončil.
Ale tá grafika, chrochty, chrochty.
crpgaddict konečně rozjel tuhle hru. Můj první koupený bigbox - 10.10.1994 za 333,50 Kč v prodejně firmy Neokortex. Krabici mám dodnes, 5 funkčních disket, hru jsem ale jen vyzkoušel a nikde pořádne nerozjel :( Navedli mě k tomu ve Score...