@themacs (05.05.2020 10:42): Aha. Ale neviděl bych to jako problém. Na stejném principu je založených několik karetních her. Většinou si to protihráči pohlídají a případný podvod většinou odhalí. A já bych naopak řekl, že většinou jsou lidé ve hrách poctiví.
@Hrdlodus (05.05.2020 07:49): No, když hraješ tu hru v reálu s fyzickýma kartama, tak tě nikdo nezkontroluje, jestli přiznáváš barvu ... tzn máš třeba tu pikovou dámu jako jedinou pikovou kartu a musíš ji hodit, ty ale nechceš ty body tak prostě hodíš jinou a nikdo na to nepřijde ... nebo maximálně ten, co to pořádně sleduje ... to samé se srdcovými kartami ... nechceš vzít body, hodíš prostě jinou ... v elektronické verzi tě počítač kontroluje a dovolí ti hodit jen to, co musíš/můžeš ...

Já to teda ve fyzické podobě nehrál, ale tohle k podvádění přímo nabádá ... a přiznejme si, lidi jsou podvodníci odjakživa :)